Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 4. 2023 Recenze

Lucky Streak 3: Štěstí ukryté v plamenech

Je při výběru automatu ovoce tvoje první volba? Vyzkoušej novinku od Endorphiny a zažij nostalgickou chvilku plnou žhavých výher. Mechanické cvakání válců a znělky při každé trefě tě naladí na tu správnou výherní vlnu.

Vychutnej si výhru dvakrát!

Tři válce, 5 výplatních linií a spousta nablýskaného ovoce k nakousnutí – to je zkrátka klasika, která se jen tak neohraje. Jak to u těchto oldschoolových mašin bývá, ovoce není zdaleka to jediné, na co se těšit. Vyšší výhry nabízejí zvonky a hvězdy, za které zkasíruješ 12 a 40násobek sázky. Prémiové sedmičky tě pak vystřelí skrze plameny ke krásnému 150násobku.

Pořádně šťavnatých výher se ale dočkáš i za třešně, citrony, švestky a vínečka. Ty v jedné řadě vyplácí 8násobek sázky, ale když jich napadá plné plátno, vynásobí se ti celková výhra x2 a tvoje konto se tak navýší o parádní 80násobek!
Pan Zelený: „Tenhle návrat do minulosti s Endorphinou jsem si užil na maximum. Zapnul jsem zvuky, roztočil žhavý válce jako za starých dobrých časů, a sedmičky na sebe nenechaly dlouho čekat 😊.“ Pan Červený: „Vůbec mi nevadí, že v mašině není bonusová hra, čekání na scattery mě stejně moc neba. Odměna za plný plátno absenci bonusovky skvěle vynahrazuje!“

Mrkněte také na tohle