Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 22. 6. 2022 Recenze

Zlatokop: Prokopejte se ke zlaté žíle a nádherným diamantům!

Sazka Hry přináší nové Extra hry a s ním i siláka Zlatokopa. Tuto exkluzivní novinku si můžete zahrát pouze u nás. Vyrazte stanovat do přírody, do hlubokého údolí, kde vás nikdo neruší a vykopejte pomocí krumpáče pořádně velký poklad, abyste se s ním mohli chlubit ostatním a splnili si své sny. 

Co se skrývá pod povrchem?

Vstup do důlní šachty vás bude stát vždy 20 korun, kde si můžete maximálně vykopat úlovky v hodnotě 200 000 korun. Na jednu hru máte k dispozici 20 kopnutí a je pouze na vás, kterou zeminu vykopete a jakým směrem se dotykem nebo kliknutím vydáte. Máte na výběr buď z automatického kopání kliknutím na tlačítko „Auto“ nebo si všechna políčka můžete postupně odkrýt sami. Kdybyste si ve hře nevěděli rady klikněte na ozubené kolečko vpravo nahoře a zobrazí se vám krátký popis hry. Jakmile natrefíte kopáním na 3 stejné symboly, máte výhru jistou. Nižší a střední výhry získáte za modré amonity, stříbrné a zlaté cihličky. Vyšší odměny dostanete za červené a bílé diamanty. Nejluxusnějším symbole je lebka tyranosaura, za kterou si ve třech kusech můžete odnést maximální výhru!

Speciální symboly a chytrá vylepšení

Aby vám hra ulehčila kopání, máte možnost získat cestou až 6 vylepšení. Dynamit po kopnut vybouchne a odstraní hlínu v rozměrech 3x3 pole. Pokud kopnete do bagra, rozjede se jedním směrem doleva nebo doprava, ve kterém všechnu hlínu, která je ve směru jeho cesty, odstraní pryč pomocí nabírací lopaty. Pokud probudíte spícího krtka, tak vám provrtá cestu dolů skrz 3 vrstvy zeminy. Pod krápníkem najdete velkou propast, kterou popadnete a krápník vás posune hlínou o jedno pole dolů. Zajímavým speciálním symbolem je kořen, který se rozvětví a všude kam se rozroste, tam vám odstraní zbytečnou hlínu z cesty. A jako třešničku na dortu můžete kopáním trefit násobitel x2 nebo dokonce i x5, který vám vaši výhru parádně osladí.
Pan Zelený: „Takhle chytlavou hru jsem snad ještě nehrál. Běhám po podzemí, jak šílenej a hrozně mě to baví! Objevování skrytejch symbolů, to je moje! Celkem mě vystrašilo množství pavouků po kopnutí do pavučiny. Bych fakt nečekal, že jich tam může být tolik. Naopak mě potěšilo spoustu různých vylepšení, díky kterejm se dokážu dostat pěkně hluboko pod zem. Už se těším na další pořádný výkop!“ Pan Červený: „Banjo mě akorát naladí na parádní sérii výher. Můj oblíbenej zlepšovák v týhle hře je dynamit, kterej toho nejvíc zničí a taky kořen, který mě dostane o dost dál. Násobitel pěti mi pak z dvacky udělá stovku a z 10 000 Kč rovných 50 000 Kč, což je super!“

Mrkněte také na tohle