Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 4. 2020 Recenze

Simply the Best 81: Free spiny jako odměna za výhru!

Opravdu netradiční zpracování otáček zdarma přináší automat Simply the Best 81. Teprve druhá hra od Kajotu, který jsme do naší nabídky přidali před pár dny, odmění vaše výhry na prostředním řádku free spiny.

81 šancí na výhru

Jak už číslo 81 v názvu hry napovídá, automat je čtyřválcový a k připsání výhry stačí, aby byly alespoň tři stejné symboly kdekoliv vedle sebe. Sázka na jeden spin začíná na pouhé koruně a končí na tisícikoruně. Nejvyšší možnou výhrou je půl milionu. Automat lze vyzkoušet také v módu zdarma.

WILD i možnost získat free spiny

Kromě klasických symbolů ovoce jsou ve hře i dolary, zvonečky, hvězdy, bary a žolík, který nahrazuje všechny symboly. Parádní jízda přichází ale díky výherním kombinacím na prostředním řádku. Tři nebo čtyři stejné symboly na něm totiž spouští otočky zdarma. Jejich počet se odvíjí od hodnoty symbolu i jeho výskytu.

Například za 3 třešně se dočkáte jedné točky, za 3 melouny šesti otoček a za 3 žolíky hned 20 otoček. Maximální počet vyhraných otoček v jednom spinu je 40 za 4 žolíky, během free spinů lze ale vyhrát další otočení. No není paráda, když za výhru získáte navíc extra odměnu

Obrázek - WILD i možnost získat free spiny
Pan Zelený: „Hra sice možná nenabízí tu nejlepší grafiku, na automaty s klasickými symboly a jednoduchou mechanikou jsme ale všichni zvyklí z kamenných heren a kasin.“ Pan Červený: „Je paráda, když získáte free spiny jen díky tomu, že jste chytili výherní kombinaci. Nemusím tak čekat, jestli se objeví scatter i na posledním válci a radost z výhry je ještě větší!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle