Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 4. 2020 Recenze

Simply the Best 81: Free spiny jako odměna za výhru!

Opravdu netradiční zpracování otáček zdarma přináší hrací automat Simply the Best 81. Teprve druhý výherní automat od Kajotu, který jsme do naší nabídky přidali před pár dny, odmění vaše výhry na prostředním řádku free spiny zdarma.

81 šancí na výhru

Jak už číslo 81 v názvu hry napovídá, automat 81 je čtyřválcový a k připsání výhry stačí, aby byly alespoň tři stejné symboly kdekoliv vedle sebe. Sázka na jeden spin začíná na pouhé koruně a končí na tisícikoruně. Nejvyšší možnou výhrou je půl milionu. Online automat lze vyzkoušet zdarma nebo za peníze, kde můžete ulovit zlatý jackpot.

WILD i možnost získat free spiny

Kromě klasických symbolů ovoce jsou ve hře i dolary, zvonečky, hvězdy, bary a žolík, který nahrazuje všechny symboly. Parádní jízda přichází ale díky výherním kombinacím na prostředním řádku. 3 nebo 4 stejné symboly na středu totiž spouští otočky zdarma. Jejich počet se odvíjí od hodnoty symbolu i jeho výskytu.

Například za 3 sladké třešničky se dočkáte právě jedné točky zdarma, za 3 melouny šesti zatočení zdarma a za 3 žolíky rovnou 20 volných zatočení. Maximální počet vyhraných volných otoček, které můžete získat v jednom spinu je 40 za 4 žolíky. Navíc během free spins lze vyhrát extra další roztočení zdarma. To je paráda, když za výhru získáte bonusovou odměnu. Roztočte ovocný online slot a vzhůru za výhrami!

Obrázek - WILD i možnost získat free spiny
Pan Zelený: „Casino hra sice možná nenabízí tu nejlepší grafiku, na automaty s klasickými symboly a jednoduchou mechanikou jsme ale všichni zvyklí z kamenných heren a kasin.“ Pan Červený: „Je paráda, když získáte free spiny zdarma jen díky tomu, že jste chytili výherní kombinaci. Nemusím tak čekat, jestli se objeví scatter i na posledním válci a radost z výhry je ještě větší!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle