Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 12. 2021 Recenze

Bonus Joker II: Tihle šašci mají pod čepicí!

Hrací automat Bonus Joker II určitě mnozí z vás znáte ze svých oblíbených heren a kasin. Tenhle výherní automat s parádní grafikou snad nikdy neomrzí a velké oblibě se těší i zde v online casinu Sazka Hry. Čím je tento Apollo automat tak výjimečný?

Tříválec se dvěma žolíky

Tříválcový online automat s názvem Bonus Joker II je v mnoha směrech stará dobrá česká klasika. Tři válce s pěti výherními řadami zaručují jednoduchost a přehlednost. Z ovocných symbolů si nejvíc pochutnáte na hroznech a melounech, za které sklidíte 12násobek, za prémiové zvonky a sedmičky si odnesete parádní 24násobek sázky.

Online slot se může kdykoli zatřást a nasypat plné plátno stejného symbolu, jako když zatřesete stromem a rázem máte plný koš ovoce. Na online casino hře je ale nejlepší to, že k výhrám dopomáhá ne jeden, ale rovnou dva wildy, přičemž každý z nich má ještě speciální funkci navíc.

Expandující wild a kopa free spinů

V dávné historii byli šašci neboli jokerové vždy komické postavy, jejichž hlavním životním posláním bylo bavit lidi, a jinak tomu není ani v ovocném automatu. Šašek ve fialové čepici se může náhodně roztáhnout přes celý válec a dopomoci tak ještě k větším výhrám.

Joker v zelené čepici má zase jiné trumfy a těmi jsou otočky zdarma. Trefte tři zelené šašky s černou maskou ve výherní linii a čeká vás 5 až 15 free spinů zdarma, ve kterých zelenáč vytáhne ještě jedno eso z rukávu. Každý symbol Bonus Jokera, který padne během volných zatočení, vyplatí 8násobek sázky.

Nejlepší na tom je že, počet zatočení zdarma navíc není nijak omezený, a tak každá další řada zelených šašků přinese extra porci napětí v podobě dalších free spins zdarma. Zahrajte si online hru od Apolla a ulovte platinový jackpot!
 
Pan Zelený: „V tomto peckovém herním automatu výrobce Apollo ukázal, jak má vypadat pořádný tříválec. Online hra je sice jednoduchá s klasickými symboly, ale díky promakaný grafice se na ní dobře kouká, a šašci se svýma kejklema rozhodně nenudí.“ Pan Červený: „Ten fialovej šašek mě pěkně tahá na vařený nudli, ale když se mu zrovna chce a roztáhne se přes celej válec, tak to stojí za to. Nejvíc mě ale baví bonusové free spiny zdarma, kde zelenej šašek dopomáhá k výhrám, a ještě vyplácí prémii za každej kus. To je fakt bomba!“

Mrkněte také na tohle