Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 12. 2021 Recenze

Bonus Joker II: Tihle šašci mají pod čepicí!

Bonus Jokera určitě mnozí z vás znáte ze svých oblíbených heren a kasin. Tahle ovocná mašina s parádní grafikou snad nikdy neomrzí a velké oblibě se těší i zde na Sazka Hrách. Co dělá tenhle stroj od Apolla tak výjimečným?

Tříválec se dvěma žolíky

Bonus Joker II je v mnoha směrech stará dobrá klasika. Tři válce s pěti výherními řadami zaručují jednoduchost a přehlednost. Z ovocných symbolů si nejvíc pochutnáte na hroznech a melounech, za které sklidíte 12násobek, za prémiové zvonky a sedmičky si odnesete parádní 24násobek sázky. Automat se může kdykoli zatřást a nasypat plné plátno stejného symbolu, jako když zatřesete stromem a rázem máte plný koš ovoce. Na hře je ale nejlepší to, že k výhrám dopomáhá ne jeden, ale rovnou dva wildy, přičemž každý z nich má ještě speciální funkci navíc.

Expandujíci wild a ranec free spinů

V historii byli šašci vždy komické postavy, jejichž hlavním životním posláním bylo bavit lidi, a jinak tomu není ani v Bonus Jokerovi. Šašek ve fialové čepici se může náhodně roztáhnout přes celý válec a dopomoci tak ještě k větším výhrám. Joker v zelené čepici má zase jiné trumfy a těmi jsou free spiny. Trefte tři zelené šašky ve výherní linii a čeká vás 5 až 15 free spinů, ve kterých zelenáč vytáhne ještě jedno eso z rukávu. Každý symbol Bonus Jokera, který padne během volných toček, vyplatí 8násobek sázky. Počet free spinů navíc není nijak omezený, a tak každá další řada zelených šašků přinese extra porci napětí v podobě dalších toček.
 
Pan Zelený: „V týhle pecce Apollo ukázalo, jak má vypadat pořádný tříválec. Hra je sice jednoduchá s klasickými symboly, ale díky promakaný grafice se na ní dobře kouká, a šašci se svýma kejklema rozhodně nenudí.“ Pan Červený: „Ten fialovej šašek mě pěkně tahá na vařený nudli, ale když se mu zrovna chce a roztáhne se přes celej válec, tak to stojí za to. Nejvíc mě ale baví free spiny, kde zelenej šašek dopomáhá k výhrám, a ještě vyplácí prémii za každej kus. Fakt bomba!“

Mrkněte také na tohle