Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 10. 2022 Recenze

Great 27: Zamiřte na obří výhry!

Šipky a klasické ovocné bedýnky na sebe ještě nedávno poblikávaly téměř v každé hospodě. Zavzpomínejte s mašinou Great 27 od Amusnetu na staré dobré časy a žádná vaše sázka nepadne mimo cíl. Trefte se přímo doprostřed terče a vytočte si jeden ze čtyř nadupaných jackpotů!

Odměna za plné plátno

Na první pohled jednoduchá tříválcová hra vám nabídne spoustu možností, jak shrábnout tučné zisky. První z nich je criss cross mechanika, ve které vám na plátně hraje všech 27 možných kombinací a k výhře tak stačí najít 3 stejné symboly na každém válci. Největší výhry vám zajistí fialové hvězdy a červené sedmičky, které vyplácejí 20 a 40násobek sázky za jednu linii. Šipka zabodnutá v terči funguje jako wild a navíc je nejhodnotnějším symbolem, který vám nasype 60násobek. Pořádných výher se ale dočkáte i za obyčejné třešně, citróny, pomeranče a švestky. Když vám padne plné plátno těchto druhů ovoce, znásobí se celá výhra x2!

Trefíte bullseye?

V šipkách vám sice zásah prostředku terče nevynese nejvyšší možný počet bodů, ale ve hře Great 27 má prostřední linie cenu zlata. Když na tuto konkrétní řadu napadají třešně, dostanete jeden free spin. Pravá jízda ale začne ve chvíli, kdy se pěkně do rovinky seřadí fialové hvězdy. Ty vám totiž kromě pěkné výhry nadělí ještě 10 volných otoček, ve kterých když narazíte znovu na třešně nebo hvězdy, dostanete přídavek v podobě dalších spinů. Kolik se vám jich povede ulovit?
Pan Zelený: „Ovoce vypadá fakt chutně, hned bych vrátil léto a s ním šťavnatý třešně. Za ty se dá mimochodem vyhrát 108násobek, když padne celý plátno, takže nepodceňovat nízký symboly 😊.“ Pan Červený: „Výherní násobky jsou tady víc než štědrý, takže mě fakt mile překvapilo, když mi za fialový hvězdy kromě 20násobku padly ještě free spiny a v nich další bombový výhry!“

Mrkněte také na tohle