Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 3. 2023 Recenze

100 Zombies: Živí versus mrtví

Jedinečný výrobce Endorphina přichází s bezvadným hororovým online slotem. Město zachvátila apokalypsa a smrtelný virus se rozšířil po celém světě.  V důsledku pandemie na každém rohu číhají hladové zombie a nikde není bezpečno. Jak dlouho přežije vaše skupinka statečných hrdinů v šíleném zombielandu?

Tahle hra není pro srabi!

Na pětiválci mezi mrakodrapy v ulicích velkoměsta je 100 výherních linií, a ještě více nechutných zombie. Minimálně trojice stejných symbolů vám klasicky pojistí výhru. Za písmena (J, Q, K, A) dostanete jen nižší výhry, zato za zombie šerifa, Texasana, zombie sestřičku s injekcí a blondýnu s pistolí už střední výhry za něco stojí. Vysoké výhry získáte za zombie obra s čepicí a namakaného svalovce, kde v pěti kusech shrábnete 6násobek sázky. Nejvzácnějším je tu často složený bloody wild, za 5 těchto rudých nápisů na zdi trhnete skvělý 10násobek sázky!

Radioaktivní free spiny

Stačí nalézt na válcích 3 žluté barely na radioaktivní odpad, což jsou scattery, kdy za vámi zapadnou masivní dveře a vy se octnete v bonusové hře s 10 roztočeními zdarma. Během free spinů, kdy lovíte zombíky dokonce máte šanci ulovit další točky zdarma a dohromady tak sebrat desítky free spinů!
Pan Zelený: „Tady rozhodně zapínám zvuk. Hrozně se mi líbí hudební podkres a hra mi celkově připomíná můj oblíbenej seriál The Walking Dead. Animace při výhře jsou vopravdu realistický a hnedka mám chuť se zapojit do boje. Když na mě zařval mrtvej šerif, tak mě to celkem probudilo, a tak jsem ho praštil pálkou do hlavy a hned to něco vyneslo!“ Pan Červený: „Tenhle novej automat je fakt nářez. Krvavej nápis dokáže ze shnilejch mrtvol vytáhnout pořádný prachy. Žlutý radioaktivní barely musim najít co nejdřív, abych mohl přežít a odnést si balík free spinů zdarma. Když slyšim z dálky hordy nemrtvých okamžitě nabíjim pistoli. Zombíky kosim brokovnicí na potkání, a navíc za ně slíznu tučnou odměnu, co víc si přát!“

Mrkněte také na tohle