Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 2. 2021 Recenze

Hrací automat Multi 5: Sedmičky a BARY, nadělují dary!

Další pecka z českých kasin od tuzemského výrobce
e-gaming je tady! Ve hře sice nenajdete skoro žádné ovoce, i přes to je ale tento automat prostě stará dobrá klasika, ve které se můžete těšit na wilda s násobitelem i na zajímavou bonusovku.
 

Znásobte výhry až x8!

Na každém z pěti válců jsou celkem netradičně 4 symboly. V hlavní hře má automat pevně daný počet výherních řad, kterých je 20. Narazíte na třešně, 3 různě barevné BARy, znak dolaru a na žlutou a červenou sedmičku.

Červená sedma je nejcennější symbol a v plné linii vaši sázku zhodnotí x200. Ten nejdůležitější symbol je ale nápis „MULTI 5“, který se chová jako wild – zastupuje všechny symboly kromě scatterů a ještě násobí výhry x2.

Násobitel se navíc zvyšuje s každým dalším žolíkem na výherní řadě a může se vyšplhat až na x8. S takovým násobkem lze vyhrát pěknou sumu i za nižší symboly.

Criss cross bonus na třech válcích

I když je online automat v celku jednoduchý, nabízí bonusovou hru, která vás nadchne. Pro její spuštění je potřeba, aby se na prostředních třech válcích plně objevil nápis „Three Reel Bonus“. Dostanete 10 free spinů zdarma, během kterých se herní plocha zmenší na 3 válce o 3 symbolech a zmizí z nich pevně dané výplatní linie. K výhře tak potřebujete jen aby spolu symboly sousedily kdekoli na válcích. Ve volných točkách se tak naplno projeví síla wildů, v režimu „criss cross“ je totiž daleko větší šance, že je trefíte ve výherní kombinaci. Navíc můžete kdykoli během bonusu chytit dalších 10 extra toček zdarma.

Sázka na jedno zatočení začíná na pětikačce a končí na rovné tisícovce. V jednom spinu lze vyhrát až 250 tisíc. Tak kolik pošlete do hry?
 
Pan Zelený: „Multi 5 je sice graficky jednodušší hra, když se ale povede chytit bonus, tak zaujme. Mechanika vyplácení výher křížem krážem je prostě super.“ Pan Červený: „Já teda dávám palec nahoru i základní hře. Když se tam sejde pár wildů s nějakým větším symbolem, tak je to pořádnej hukot. Jediný, co mi trochu chybí, je další druh ovoce – ty třešně mi tam přijdou takový osamělý.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle