Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 2. 2021 Recenze

Hrací automat Multi 5: Sedmičky a BARY, nadělují dary!

Další peckový hrací automat z českých kasin od tuzemského výrobce e-gaming je tady! V online automatu sice nenajdete skoro žádné ovoce, i přes to je tento výherní automat prostě stará dobrá klasika, ve které se můžete těšit na wilda s násobitelem i na zajímavou bonusovku. K tomu při hraní automatu za peníze hrajete také o unikátní jackpoty!
 

Znásobte své výhry až x8!

Na každém z pěti válců online slotu jsou celkem netradičně 4 symboly. V hlavní hře má ovocný automat pevně daný počet výherních řad, kterých je 20. Narazíte na třešně, 3 různě barevné BARy, znak dolaru a na žlutou a červenou sedmičku.

Červená sedma je nejcennějším symbolem a v plné linii vaši sázku zhodnotí x200. Ten nejdůležitější symbol ze všech je ve hře ovšem jednoznačně nápis „MULTI 5“, který se chová jako wild – zastupuje všechny symboly kromě scatterů a ještě navíc násobí výhry x2.

Násobitel se zvyšuje s každým dalším žolíkem na výherní řadě a může se vyšplhat až na x8. S takovým násobkem lze vyhrát pěknou sumu i za nižší symboly.

Criss cross bonus na třech válcích

I když je hrací automat v celku jednoduchý, nabízí bonusovou hru, která vás nadchne. Pro její spuštění je potřeba, aby se na prostředních třech válcích plně objevil nápis „Three Reel Bonus“. Jakmile ho chytnete, tak dostanete 10 free spinů zdarma, během kterých se herní plocha zmenší na 3 válce o 3 symbolech a zmizí z nich pevně dané výplatní linie.

K výhře v bonusu potřebujete akorát, aby spolu symboly sousedily kdekoli na válcích. V otočkách zdarma se tak naplno projeví síla wild symbolů, v režimu „criss cross“ je totiž daleko větší šance, že je trefíte ve výherní kombinaci. Navíc můžete kdykoli během bonusu chytit dalších 10 extra toček zdarma.

Sázka na jedno zatočení začíná na pětikačce a končí na rovné tisícovce. V jednom spinu lze vyhrát celkem až 250 tisíc. Vyzkoušejte si automat zdarma v online casinu Sazka Hry a pak to roztočte za peníze ve velkém!
Pan Zelený: „ Hrací online automat Multi 5 je sice graficky jednodušší casino hra, když se ale povede chytit bonus, tak zaujme. Mechanika vyplácení výher křížem krážem je prostě super.“ Pan Červený: „Já teda dávám palec nahoru i základní hře. Když se tam sejde pár wildů s nějakým větším symbolem, tak je to pořádnej hukot. Jediný, co mi trochu chybí, je další druh ovoce – ty třešně mi tam přijdou takový osamělý.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle