Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Stručná historie Sazky

Víte, že došlo po roce 1948 k nastolení tvrdé prohibice všech sázkových her? I v podmínkách tvrdého stalinismu vznikl trh černých sázek. Tehdejší režim to donutilo k reakci - založení společnosti Sazka.
Co se dělo dál?

Buďte u toho!

Zažijte jedinečnou atmosféru losování vašich oblíbených her Sportka, Euromiliony a Štastných 10 přímo v televizním studiu. Těšíme se na vás.
Chci se zúčastnit

Kontakty

Jdete si vyzvednout výhru, hledáte nejbližší místo, kde si vsadit nebo nás chcete navštívit “jen tak”? Podívejte se, kde nás najdete. Rádi vás uvidíme.
Zobrazit kontakty

Management Sazky

Zajímá vás, kdo řídí tuzemskou loterní jedničku? Rádi vám náš management představíme.
Představení managementu

Bezpečnost a důvěryhodnost

Chceme, abyste měli v naše hry stoprocentní důvěru. Proto hrajeme vždy bezpečně a fér. To mimo jiné dokládá i certifikát Světové herní asociace (WLA), který potvrzuje, že dodržujeme všechny zásady a bezpečnostní požadavky.
Všechny certifikáty

Hospodaření Sazky

Snažíme se o co největší otevřenost ve všem, co děláme. Naše výroční zprávy jsou veřejné a můžete si je kdykoli prostudovat.
Výroční zprávy

Rosteme a pomáháme

Společenská odpovědnost je jedním ze základních principů, kterými se v Sazce řídíme. Dlouhodobě pomáháme českému sportu a podporujeme zodpovědné hraní.
Všechny aktivity

Obchodní spolupráce

Chcete přijímat sázky, dobíjet kredit mobilních telefonů nebo prodávat vstupenky a přilákat k vám více zákazníků? Máte jiný zajímavý nápad na obchodní spolupráci? Ozvěte se.
Více o spolupráci

Kariéra

Chtěli byste se stát součástí Sazka týmu? Zjistěte, jak to u nás “na palubě” funguje.
Právě hledáme Jak to u nás funguje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět