Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Stručná historie Sazky

Víte, že po roce 1948 byly přísně zakázány všechny sázkové hry? I v podmínkách tvrdého stalinismu vznikl trh černých sázek. Tehdejší režim to donutilo k reakci - založení společnosti Sazka.
Co se dělo dál?

Buďte u toho!

Zažijte jedinečnou atmosféru losování vašich oblíbených her Sportka, Euromiliony a Štastných 10 přímo v televizním studiu. Těšíme se na vás.
Chci se zúčastnit

Management Sazky

Zajímá vás, kdo řídí tuzemskou loterní jedničku? Rádi vám náš management představíme.
Představení managementu

Bezpečnost a důvěryhodnost

Chceme, abyste měli v naše hry stoprocentní důvěru. Proto hrajeme vždy bezpečně a fér. To mimo jiné dokládá i certifikát Světové herní asociace (WLA), který potvrzuje, že dodržujeme všechny zásady a bezpečnostní požadavky.
Všechny certifikáty

Hospodaření Sazky

Snažíme se o co největší otevřenost ve všem, co děláme. Naše výroční zprávy jsou veřejné a můžete si je kdykoli prostudovat.
Výroční zprávy

Rosteme a pomáháme

Společenská odpovědnost je jedním ze základních principů, kterými se v Sazce řídíme. Dlouhodobě pomáháme českému sportu a podporujeme zodpovědné hraní.
Všechny aktivity

Obchodní spolupráce

Chcete přijímat sázky, dobíjet kredit mobilních telefonů nebo prodávat vstupenky a přilákat k vám více zákazníků? Máte jiný zajímavý nápad na obchodní spolupráci? Ozvěte se.
Více o spolupráci
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět