Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 10. 2019 Recenze

Fruit Awards: Vyhraj ovocného Oscara

Tak jako se v Los Angeles předávají Oscaři, na Sazka Hrách se od teď rozdávají Fruit Awards. Nový automat, který vyrobila společnost Synot, je plný ovoce a jako vždy v případě těchto českých vývojářů je na něm znát inspirace z kamenných heren. V nich bývají podobné hry označovány číslem 81 a jsou těmi nejpopulárnějšími vůbec.

Proč právě 81?

Ačkoliv Fruit Awards ve svém názvu 81 nemá, číslo je pro automat důležité. Na čtyřválcové hře, kde každý válec obsahuje 3 symboly, je totiž 81 možností výhry. Tu zajistí už i 3 stejné symboly vedle sebe. A pokud hráč trefí symboly čtyři, násobek vkladu bude ještě větší. Největší radost způsobí pravděpodobně sedmičky a bary, které když přijdou 4, násobí sázku 160krát, respektive 60krát. K zahození ale nejsou ani melouny. Ty mohou vydělat 40násobek vkladu. Maximální možnou výhrou na jedno otočení je 500 tisíc. Minimální sázka začíná na pětikoruně a končí na 350 korunách. Oproti konkurenčním titulům tak můžete vyhrát nejvyšší povolenou výhru za skoro třetinový vklad. 😉

Divoký symbol WILD násobí výhry

A co by to bylo za ovocný automat, když by neobsahoval žolíka? Ve Fruit Awards se objevuje hvězdice WILD, která nahrazuje všechny symboly. A pokud se vyskytne ve výherní kombinaci, zdvojnásobí výhru. Jenže se může objevit klidně na dvou nebo i třech válcích. V případě výhry se tak kombinace násobí čtyřmi, respektive osmi.

Tuhle mašinu od Synotu hodnotíme jako velmi vydařenou. Pokud jste fanoušky "osmdesát jedniček", rozhodně byste ji měli vyzkoušet.

Obrázek - Divoký symbol WILD násobí výhry
Pan Zelený: „Tahla hra je trefa do Červeného. 😁 Tyhle klasiky prostě milujeme."  Pan Červený: „Synot umí suprově přepracovávat starý hry do online světa. A Zelenáč má fakt pravdu, tahle hra si mě získala." 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle