Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 10. 2020 Recenze

Firebird Double 27: Dva tříválce v jedné hře

Zajímavá inovace od Synotu! Český výrobce klasických hracích automatů vyzkoušel dát dva tříválcové online automaty do jednoho. A výsledek? Ovocný výherní automat Firebird Double 27 rozhodně stojí za vyzkoušení minimálně v demu zdarma! Navíc na něm může zacinkat i diamantový Synot jackpot za půl milionu korun!

Výhry chodí z obou stran

Firebird Double 27 je revoluční výherní Synot automat. Na dohromady 4 válcích chodí totiž výhry z obou stran stylem "criss cross", kdy se z každé strany počítají do kombinací pouze první tři válce. Z obou směrů tak máte 27 výherních linií

Vklad na jedno roztočení začíná na pouhé koruně a končí na tisícovce. Nejvíce si můžete z jednoho spinu odnést 500 tisíc korun. 

Symboly ovoce i ohnivý WILD

Na netradičním hracím automatu, který lze vyzkoušet zdarma bez registrace, kde máte dvojitou šanci na výhru, se nachází klasické symboly jako jsou sedmičky, bary zvonečky anebo ovoce. Kromě nich najdete na 4 válcích i WILD s podobou ohnivého fénixe, který může buď zmíněné symboly nahradit ve výherních kombinacích anebo pokud chytíte tři, stane se nejlukrativnější výherní kombinací. Sami tři fénixy totiž vyplatí padesátinásobek sázky a k tomu vytvoří další parádní kombinace. Rozehrajte čtyřválcový automat za peníze a vyhrajte statisícový jackpot!
Pan Zelený: „Mám rád, když výhry chodí z obou stran a mám tak naději na výhru až do konce otočky!“ Pan Červený: „Když přiletí tři fénixové, výhry jsou obří! Po takový otočce se můžete už jenom usmívat a odšpuntovat nějaký bublinky.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle