Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 10. 2020 Recenze

Firebird Double 27: Dva tříválce v jedné hře

Zajímavá inovace od Synotu! Český výrobce her vyzkoušel dát dva tříválcové automaty do jednoho. A výsledek? Rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení! 

Výhry chodí z obou stran

Firebird Double 27 je revoluční hra. Na dohromady 4 válcích chodí totiž výhry z obou stran stylem "criss cross", kdy se z každé strany počítají do kombinací pouze první tři válce. Z obou směrů tak máte 27 výherních linií. 

Vklad na jedno roztočení začíná na pouhé koruně a končí na tisícovce. Nejvíce si můžete z jednoho spinu odnést 500 tisíc korun. 

Symboly ovoce i luxusní WILD

Na netradičním automatu, kde máte dvojitou šanci na výhru, se nachází klasické symboly jako jsou sedmičky, bary zvonečky anebo ovoce. Kromě nich je ve hře i WILD s podobou ohnivého fénixe, který může buď zmíněné symboly nahradit ve výherních kombinacích anebo pokud chytíte tři, stane se nejlukrativnější výherní kombinací. Tři žolíci totiž sami vyplatí padesátinásobek sázky a k tomu vytvoří další parádní kombinace.  
Obrázek - Symboly ovoce i luxusní WILD
Pan Zelený: „Mám rád, když výhry chodí z obou stran a mám tak naději na výhru až do konce otočky!“ Pan Červený: „Když přiletí tři fénixové, výhry jsou obří! Po takový otočce se můžete už jenom usmívat a odšpuntovat nějaký bublinky.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle