Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 2. 2022 Recenze

Amazon‘s Wonders: Prosekáte se liánami k výhře?

V nové pecce od Synotu se vydáte do zapomenutých hlubin jihoamerické džungle, kde se zkusíte najít bájný poklad. Pralesem vás budou provázet půvabné amazonské válečnice, které mají v arzenálu kromě svých ženských zbraní také meče a oštěpy. Dovedou vás k pořádnému balíku?

Zkroťte divokého koně

Na tomto pětiválci si můžete sami vybrat, na kolik výplatních linií si vsadíte. Roztočíte to na 5, 10, 15, 20, 25 nebo na všech 30 řadách? Karetní symboly, jaguár a tmavovlasé válečnice vyplácejí výhry od 3 symbolů, kdežto rusovláska a blondýna vám nasypou zlaťáky už ve dvou. V pěti tyhle neohrožené bojovnice vyplácejí 50násobek sázky na linii. Ve dvou kusech vyplácí í divoký amazonský kůň - ten kromě toho, že funguje jako wild, je i nejlukrativnějším symbolem ve hře. Když se pořádně splaší a obsadí celou výherní řadu, tak si držte klobouky, do klína vám totiž spadne 1000násobek sázky na linii.

Získejte až 30 volných zatočení

O pár kroků blíže k amazonským pokladům vás určitě posunou free spiny. Ke spuštění bonusovky je potřeba trefit aspoň 7 scatterů na prostředních třech válcích a 7 volných toček je vašich. Spinů ale můžete dostat daleko víc, stačí jeden scatter navrch a už jich je 15. 9 bonusových symbolů se lvím štítem vám nadělí dokonce 30 free spinů. Samozřejmě i na téhle mašině hrajete o Synotí jackpoty a vzhledem k tomu, že zde máte možnost vsadit na pouhou jednu linii, můžete být ve hře klidně za desetník!
Pan Zelený: „Doporučuju hrát na všech 30 linií, v týhle džungli totiž padají plný plátna jako snad na žádným jiným pětiválci!“ Pan Červený: „V takovým pralese se člověk lehce ztratí. Ještěže mám po boku amazonský krasavice, který mě džunglí provedou, a ještě mi nasypou parádní výhry 😊.“

Mrkněte také na tohle