Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 1. 2022 Recenze

Aladdin and Golden Palace: Splňte si přání o pořádné výhře!

Kdo by neznal příběh o Aladdinovi, který otřením zaprášené lampy objeví kouzelného džina, a ten mu splní tři přání. Oproti pohádce vám Džin v této hře od Synotu sice nevyčaruje palác, ani nezařídí sňatek s princeznou, ale zato vám může přihrát parádní výhry.

Kouzlo orientu na pěti válcích

V pětiválcovém slotu na vás čeká 20 výplatních linií, na kterých k výhře potřebujete aspoň 3 symboly. Karetní znaky 10, J, Q, K a A vyplácí v pěti kusech od 4 do 6násobku sázky, ve velkolepém paláci se ale nacházejí i lukrativnější symboly. Truhly plné zlata, starodávná lampa, princezna a Aladdin (poté, co se stane princem) vás v pěti odmění 20 – 40násobkem. No a když je řeč o Aladdinovi a o lampě, nesmí se opomenout džin. Ten funguje jako wild a navíc může vytvořit výherní kombinaci i sám o sobě – pět džinů na výherní řadě se rovná 50násobku sázky.

Kolik vám džin splní přání?

Tři a více obrazů paláce s nápisem bonus kdekoli na válcích spustí bonusovku. V té získáte 10 free spinů, ve kterých se džin předvede v plné parádě. A to doslova – pokaždé, když může dopomoci k výhře, vystoupá jako kouř z lampy a zaplní celý válec, takže výherní kombinaci rozšíří a může vytvořit i další. Během free spinů můžou kdykoli padnout další točky navíc a džin má tak spoustu šancí, jak vám splnit i ta nejdivočejší přání o pořádných výhrách – co takhle 1000násobek za všechny válce pokryté wildem?
Pan Zelený: „Týhle mašině nic nechybí – parádní atmosféra, jednoduchá základní hra a vymakaná bonusovka. Sice když padne 5 paláců, tak nedostanu víc toček, ale 200násobek taky není vůbec k zahození 😊.“ Pan Červený: „Vždycky si říkám, že být hrdinou v pohádce a dostat tři přání, tak si jako první přeju víc přání. V týhle pecce od Synotu se mi to díky free spinům splnilo!“

Mrkněte také na tohle