Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 9. 2020 Recenze

Fruity Gold: Konečně pořádný tříválec

Český výrobce Synot klasické ovocné automaty prostě umí! A jeden tříválcový hrací automat přichází nově i do našeho online casina Sazka Hry, kde najdete širokou nabídku jednoduchých automatů. Svižný herní automat Fruity Gold navíc nabízí to, co všichni hráči casino her milují. 27 výplatních linií a připisování výher stylem "criss cross".

Sázky od pouhé koruny

Jak už je u online her od Synotu zvykem, sázky začínají na pouhé koruně. Nejvíce můžete vsadit tisícovku a nejvyšší výhrou je půl milionu. 

Kromě ovoce se na válcích objevují zvonečky, sedmičky, pytle s bankovkami anebo žolík. Wild nahrazuje jako obvykle všechny klasické symboly ve výherních liniích.

Dvojité výhry a mystery

Pokud ve výherním online automatu díky symbolu zlatých cihel dosáhnete výhry, vyhrajete dvojnásobek. Cihličky totiž mají funkci "double wild".

Online slot má ještě bonusovou funkci mystery. Funkce se aktivuje, pokud na všech třech válcích chytíte 3 Mystery herní kostky. Kombinace mystery kostek pak vyplatí vaši sázku v násobku x2 až x300! 

Tak jakého multiplikátoru se dočkáte? Pokud máte raději 4 válce, tak doporučujeme automat 81, kterým je automat Fruity Gold 81.

Obrázek - Dvojité výhry a mystery
Pan Zelený: „V jednoduchosti je krása! A co teprve, když se sejde žolík a dvojitá výhra v jedné otočce."  Pan Červený: „Nejkrásnější je chytit tři kostky. Sledování zvyšujícícho se násobitele mě dokáže rozpálit do ruda."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle