Hry - Pozadí Hry - Popředí
Úvod

Hry

Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 6. 2020 Recenze

Joker 40: Klasika plná wildů

Automaty od českých výrobců se na Sazka Hrách těší veliké oblibě, a i proto jejich nabídku rozšiřujeme každý týden. Tentokrát se dostala řada na hru Joker 40 od Synotu, ve které na vás čeká všechno, co od tuzemského slotu chcete – Free spiny, ovoce a pořádná dávka WILDŮ!

Až 30 otoček zdarma

Pětiválcový automat obsahuje, jak už název hry napovídá, 40 výplatních linií. Na nich se objevují sedmičky ve dvou barvách, ovoce a symbol Scatter. U všech symbolů potřebujete alespoň 3 k připsání výhry. To platí i u scatterových hvězdiček, které spouští otočky zdarma. Za tři získáte 10 toček, čtyři aktivují 20 roztočení a pět přihraje 30 volných free spinů.

Minimálním vkladem na jednu otočku jsou pouhé dvě koruny. Maximální sázkou je tisícovka a nejvíc si z jednoho spinu můžete odnést až půl milionu korun.

Obrázek - Až 30 otoček zdarma
Pan Zelený: „Tahle mašina je oddechovka. Nečekají tu žádný složitý bonusovky, díky free spinům je hra ale zábavná!" Pan Červený: „Joker 40 kombinuje jednoduché ovocné válce s online hrami, od kterých čekáme free spiny. Za mě palec nahoru!"
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle