Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 6. 2020 Recenze

Joker 40: Klasika plná wildů

Online automaty od českých výrobců se v online casinu Sazka Hry těší veliké oblibě, a i proto jejich nabídku rozšiřujeme každý týden. Tentokrát se dostala řada na výherní automat Joker 40 od Synotu, ve které na vás čeká všechno, co od tuzemského online slotu chcete, jako jsou free spiny zdarma, ovoce a pořádná dávka WILDŮ!

Ovocný slot s hvězdami

Minimálním vkladem na jednu otočku jsou pouhé dvě koruny. Maximální sázkou je tisícovka a z jednoho spinu si můžete odnést až půl milionu korun.

Až 30 otoček zdarma

Pětiválcový hrací online automat Joker 40 obsahuje, jak už název výherního automatu napovídá, celkem 40 výplatních linií. Na nich se objevují sedmičky ve dvou barvách, ovoce a symbol Scatter. U všech symbolů potřebujete alespoň 3 stejné symboly k připsání výhry. To platí i u scatterových hvězdiček, které spouští zatočení zdarma. Za tři hvězdy získáte 10 volných toček, čtyři aktivují 20 otočky zdarma a pět hvězd přihraje 30 volných free spinů zdarma. Rozehrajte automat a odneste si v jackpotu až půl milonu!

Pan Zelený: „Tahle mašina je oddechovka. Nečekají tu žádný složitý bonusovky, díky free spinům zdarma je online slot ale velmi zábavný!" Pan Červený: „Herní automat Joker 40 kombinuje jednoduché ovocné válce s online casino hrami, od kterých čekáme volné otočky. Za mě palec nahoru!  
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle