Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 6. 2020 Recenze

Joker 40: Klasika plná wildů

Automaty od českých výrobců se na Sazka Hrách těší veliké oblibě, a i proto jejich nabídku rozšiřujeme každý týden. Tentokrát se dostala řada na hru Joker 40 od Synotu, ve které na vás čeká všechno, co od tuzemského slotu chcete – Free spiny, ovoce a pořádná dávka WILDŮ!

Ovocný slot s hvězdami

Minimálním vkladem na jednu otočku jsou pouhé dvě koruny. Maximální sázkou je tisícovka a z jednoho spinu si můžete odnést až půl milionu korun.

Až 30 otoček zdarma

Pětiválcový automat obsahuje, jak už název hry napovídá, 40 výplatních linií. Na nich se objevují sedmičky ve dvou barvách, ovoce a symbol Scatter. U všech symbolů potřebujete alespoň 3 k připsání výhry. To platí i u scatterových hvězdiček, které spouští otočky zdarma. Za tři získáte 10 toček, čtyři aktivují 20 roztočení a pět přihraje 30 volných free spinů.

Pan Zelený: „Tahle mašina je oddechovka. Nečekají tu žádný složitý bonusovky, díky free spinům je hra ale zábavná!" Pan Červený: „Joker 40 kombinuje jednoduché ovocné válce s online hrami, od kterých čekáme free spiny. Za mě palec nahoru!"
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle