Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 10. 2021 Jak hrát

Nový výrobce Adell s parádními jackpoty 

Pan Červený a pan Zelený vám přináší nové hry od dodavatele Adell. I když nabídka her není pro začátek extra obsáhlá, vynahrazuje to svojí kvalitou, různorodou tématikou, zajímavou grafikou a především jackpoty.
 
Na Sazka Hrách vám nyní budeme postupně přinášet novinky ze světa Adell her, kde v každé hře hrajete zároveň o tříúrovňový jackpot. Všechny Adell jackpoty najdete přímo ve hrách v pravém horním rohu. Nejvyšší zlatý startuje vždy na skvělých 100 000 Kč a padnout může kdykoli.

Ovoce a fantasy

Šťavnaté ovoce na vás čeká ve hrách Fruit Joker, Royal Fruits a Blind Wild. Dalšími skvělými automaty jsou pirátský Wild Fall, tajemství křišťálové lebky hry Apocalyptic Wild a symboly ohnivé Way to Hell.

Pokoste ve hře Zombie’s Attack vše kolem motorovkou nebo získejte napěchované pytle dolarů z ujíždějícího dostavníku ve Western Story. Najděte vaše znamení zvěrokruhu ve vesmíru X Zodiac či vstupte do světa filmu plného krásných žen mašiny Cinema 81. Každý si zde najde své oblíbené téma, kde si může vytočit parádní výhry.
Tak jaká bude vaše oblíbená hra?

Mrkněte také na tohle