Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 12. 2021 Recenze

X Zodiac: Jaké znamení zvěrokruhu milujete ze všeho nejvíc?

Zajímáte se o astrologii? Horoskopy jsou šité přesně vám na míru stejně jako tato hra od výrobce Adell. Ve hře najdete všech 12 znamení zvěrokruhu neboli zodiaku ve moderním futuristickém stylu. Vydejte se do hlubokého vesmíru plného fialových planet a bombastických výher. Jaké znamení vám přinese největší štěstí?

Hvězdná znamení

Robotický pětiválec v sobě ukrývá 5 výherních linií a doprovodná hudba zní opravdu jak z jiné planety. K výhře stačí získat alespoň 3 stejné symboly, které se při výherní kombinaci propojí bíle zářícím řetězem, který je složený z maličkých hvězd. U symbolů býka, lva, panny a střelce vám dokonce k výhře stačí jen 2. Nižších výher se dočkáte za symboly raka, štíra, berana a kozoroha. Střední výhry vám nadělí vodnář, ryby a váhy. Vyšší pak býk s pannou a nejluxusnější výhry ulovíte v 5 kusech střelce nebo lva, za které můžete navíc dostat 256 nebo 500násobek sázky.

Blíženci jsou klíčoví

Wildem jsou tu blíženci zobrazeni jako dvě spojené hlavy válečných superhrdinů z budoucnosti. Hlasitý výstřel z laserové pistole vás hned upozorní, že se na válcích objevili právě blíženci. Wild má expandující funkci, takže se krásně umí roztáhnout přes celý svůj válec, čímž pěkně zvýší vaši šanci na výhru. Mašina obsahuje funkci násobitele, který vám může hezky znásobit výhru u znamení berana, kozoroha, štíra nebo raka. Při zaplnění prvních 3, 4 nebo všech 5 válců stejným symbolem máte jistého násobitele x3, x4 nebo parádních x5.
Pan Zelený: „Hra je jednoduchá s minimálními efekty pro přehledné hraní, takže jsem jí pochopil hned. Wilda potkávám skoro pořád, hezky mi zaplní všechny válce. Odteď blížence zbožňuju!“ Pan Červený: „Ta funkce násobení výher je fakt pecka. Pěkně si tím namastím kapsy a wild mi přihraje dostatek výher, když se zrovna nezadaří.“

Mrkněte také na tohle