Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 11. 2021 Recenze

Zombie‘s Attack: Pošli zombíky zpátky do hrobu!

Strašidelné zvuky ozývající se ze hřbitova za bílého dne nevěstí nic dobrého. Pětiválcová novinka od českého výrobce Adell je plná krvelačných zombíků, dokážeš je zpacifikovat a shrábnout tak luxusní výhry?

Parádní úlovky už za dva symboly

Na válcích orámovaných kostmi může padnout výhra na 21 výherních liniích. Za všudypřítomné sudy s radioaktivním odpadem nebo za zuboženou kočku se psem si vytočíte nižší výhry, ale když se probudí k životu zombíci (vesměs členové záchranných složek), tak už je to zajímavější. Takový policista v pěti kusech vynese 32násobek sázky. Nejcennějšími symboly jsou rapper s červenou čepicí a nabušený blonďák, říkejme mu hrdina. Tihle dva vyplácí výhry už ve dvou symbolech, hrdina 20násobek sázky a v pěti dokonce 200násobek. K výhrám ti navíc dopomůžou hrobky, které fungují jako žolíci a nahrazují tak všechny ostatní symboly kromě toho bonusového.
 

Jakým stylem pokosíš zombíky?

3 až 5 symbolů zelené ruky ze záhrobí kdekoli na válcích spustí bonusovku, ve které na tebe čeká 10 až 30 free spinů, ve kterých se můžeš těšit na pořádnou akci. Když se kdekoli na plátně zjeví hrdina, zlikviduje zombíky jednou ze třech zbraní ze svého bohatého arzenálu. Zkrátka je pošle zpátky do hrobu, takže válce můžou být rázem plné wildů. Shurikenem poseká všechny zombíky, kteří jsou na stejném řádku jako hrdina, motorovkou zkosí všechny na sousedících pozicích, a brokovnicí postřílí úplně všechny zombíky, ať už jsou kdekoliv.
Obrázek - Jakým stylem pokosíš zombíky?
Pan Zelený: „Tak tahle skvadra zombíků mě bude ve spánku děsit ještě hodně dlouho. Ještě že je ve hře hrdina, který je v bonusu řádně zpacifikuje a já pak jenom počítám výhry.“ Pan Červený: „Nejradši mám, když hrdina ve free spinech vytasí brokárnu a všechny zombíky postřílí. Ten pocit, když je pak plátno plný wildů, je k nezaplacení.“

Mrkněte také na tohle