Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 4. 2022 Recenze

Western Story: Staňte se šerifem, který chytí dostavník banditů plný peněz!

S herním studiem Adell se podíváme na Divoký západ, kde boj kovbojů, banditů a šerifa je zrovna v plném proudu. Mezi kaktusy na drsné prérii naleznete prašnou cestu, po které můžete dohnat bandity a získat tak jejich uloupenou kořist. 

Vstup do salónu se zlatou podkovou

Vymazlený pětiválec nabízí 17 výherních linií. Nižší výhry dostanete za klobouky s botami, střední pak za laso s pistolemi a vyšší za banditu nebo starého šerifa. Nejluxusnější výhry jsou za vyleštěné zlaté odznaky šerifa, kde v 5 kusech vám bude odměnou parádní 200násobek sázky. Wildem jsou dveře do salónu, které vám pomohou k lepší výhře. Na válcích se také objevuje zlatá podkova štěstí, která funguje jako mystery symbol, který naděluje výhru v rozpětí od 2 až 200násobku sázky podle počtu mystery symbolů, který se vám povede nasbírat.

Dostavník s pytli bankovek

Pytel naditý paklíky zelených bankovek slouží jako bonus symbol, který ve 3 až 5 kusech aktivuje bonusovku s ujíždějícím dostavníkem a může se objevit úplně všude. Jakmile začne bonusovka válce zmizí a vy se stanete pistolníkem, který úpěnlivě pronásleduje dostavník a snaží se střelbou setřást pytle z korby do jednoho z pěti sloupců na svém voze. Sestřelené pytle padají náhodně do jednoho ze sloupců na nejnižší možnou pozici. V každém sloupci mohou být položené na sobě maximálně 3. Za 5 pytlů umístěných v řadě vedle sebe ulovíte 30 až 50násobek sázky, podle počtu pytlů s bankovkami, které vás do bonusovky dostaly. Tak kolik pytlů bankovek si odnesete?
Pan Zelený: „Je vidět, že tentokrát Adell na funkcích nešetřil. Z tohohle automatu se vyklubal pořádnej akčňák, který mě dokáže na zabavit na delší dobu. Mystery symbol je skvělej, když může nadělit až takovou raketu.“ Pan Červený: „Jakmile vidím, že je to western automaticky se vidím v salónu s pitím u stolu. Speciální bonusovka mě opravdu dostala, střílení na mizející dostavník je fakt zážitek. Baví mě, kolik mám možností na získání tučný odměny. Bonus, wild a mystery, to je moje svatá trojice!“

Mrkněte také na tohle