Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 11. 2021 Recenze

Fruit Joker: Jaké výhry skrývá šašek pod čepicí?

Za okny už pomalu přituhuje, a tak je nejvyšší čas se před zimou nadopovat vitamíny. Třeba v novém výherním automatu Fruit Joker od Adell, ve kterém vás šťavnaté ovoce zaručeně nakopne. Můžete se těšit na jednu z nejoblíbenějších mechanik a každou točkou jste navíc ve hře o tučné jackpoty.

81 šancí na výhru

Čtyři válce hracího automatu 81, na kterých stačí trefit alespoň tři symboly na po sobě jdoucích válcích zleva – to je zkrátka klasika, která snad nikdy neomrzí. Každý, kdo někdy hrál nějakou tu „osmdesát jedničku“ ví, že na těchto mašinách není nijak těžké ulovit parádní výhru.

Z ovocných kousků vás nejvíc potěší hrozny a melouny, ale ty největší big winy přináší zářivé hvězdy. Když padne na každý válec aspoň jedna, odnesete si luxusní 160násobek sázky.

Šašek vám vykouzlí úsměv na tváři

Ty nejvyšší symboly v online casino hře většinou nepadají jak na běžícím páse, a proto ve hře nechybí Joker. Ten nejenže nahrazuje všechny symboly a dopomáhá tak k výhrám, ale navíc vaše trefy násobí.

Jeden šašek násobí výhry x2, dva x4 a tři dokonce x8. Díky Jokerovi a jeho násobení se tak i z obyčejných třešní nebo citrónů stanou rázem symboly, které vám nasypou pořádné výhry.
Obrázek - Šašek vám vykouzlí úsměv na tváři
Pan Zelený: „Na Fruit Jokerovi mám nejradši vyplácení výher stylem criss cross. Výhry padají často, a navíc nemusím sledovat, jestli se ovoce seřadilo na výherní linii.“ Pan Červený: „Jakmile vidím dva šašky na prvních třech válcích online slotu, tak už vím, že to bude raketa, nehledě na to, co se dotočí dál. A když mám zapnutý zvuky, tak mi ještě za každej big win zatleskaj, což je paráda 😊.“

Mrkněte také na tohle