Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 11. 2021 Recenze

Fruit Joker: Jaké výhry skrývá šašek pod čepicí?

Za okny už pomalu přituhuje, a tak je nejvyšší čas se před zimou nadopovat vitamíny. Třeba v nové hře od Adellu, ve které vás šťavnaté ovoce zaručeně nakopne. Můžete se těšit na jednu z nejoblíbenějších mechanik a každou točkou jste navíc ve hře o tučné jackpoty.

81 šancí na výhru

Čtyři válce, na kterých stačí trefit alespoň tři symboly na po sobě jdoucích válcích zleva – to je zkrátka klasika, která snad nikdy neomrzí. Každý, kdo někdy hrál nějakou tu „osmdesát jedničku“ ví, že na těchto mašinách není nijak těžké ulovit parádní výhru. Z ovocných kousků vás nejvíc potěší hrozny a melouny, ale ty největší big winy přináší zářivé hvězdy. Když padne na každý válec aspoň jedna, odnesete si luxusní 160násobek sázky.

Šašek vám vykouzlí úsměv na tváři

Ty nejvyšší symboly většinou nepadají jak na běžícím páse, a proto ve hře nechybí Joker. Ten nejenže nahrazuje všechny symboly a dopomáhá tak k výhrám, ale navíc vaše trefy násobí. Jeden šašek x2, dva x4 a tři dokonce x8. Díky Jokerovi a jeho násobení se tak i z obyčejných třešní nebo citrónů stanou rázem symboly, které vám nasypou pořádné výhry.
Obrázek - Šašek vám vykouzlí úsměv na tváři
Pan Zelený: „Na Fruit Jokerovi mám nejradši vyplácení výher stylem criss cross. Výhry padají často, a navíc nemusím sledovat, jestli se ovoce seřadilo na výherní linii.“ Pan Červený: „Jakmile vidím dva šašky na prvních třech válcích, tak už vím, že to bude raketa, nehledě na to, co se dotočí dál. A když mám zapnutý zvuky, tak mi ještě za každej big win zatleskaj, což je paráda 😊.“

Mrkněte také na tohle