Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 2. 2022 Recenze

Scalper: Vytočte si vstupenku do světa obřích výher!

Scalper je výraz pro člověka, který se snaží rychle zbohatnout nákupem žádaného zboží (nejčastěji vstupenek) a následným přeprodáváním za vyšší cenu. Takovým kšeftařům se každý rád vyhne, ne ale v této novince od Tech4betu, kde má pro vás Scalper neodolatelné nabídky. Navíc jste každou točkou ve hře o naditý Royal Jackpot, a to od jedné koruny!

Tříválcové retro

Tři válce, pět výherních řad a spousta šťavnatého ovoce – to je klasika, která nikdy neomrzí. Nejšťavnatější jsou švestky, které vyplácí 8násobek sázky. Ovocné symboly doplňují staré dobré zvonky a sedmičky, za které získáte ještě větší výhry – zvonky nadělují 10násobek a šťastné sedmy 20násobek. Nechybí ani joker, který nahrazuje všechny symboly. Wild je příhodně vyobrazen na vstupence – 3 wildy ve výherní řadě vám otevřou bránu do světa big winů. Jedna linie šašků vám vynese parádní 50násobek.

Kolo štěstí za plné plátno

Vstupenkou do světa obřích výher nemusí být jen wild. Může jím být i plátno zaplněné jedním symbolem. To samo o sobě zaručuje pěknou výhru, ve Scalperovi se ale navíc dostanete do bonusovky s kolem štěstí. Na kole uvidíte pět políček, jedno s názvem STOP a čtyři s názvem REWIN. Když se kolo zastaví na modrém poli REWIN, získáváte výhru za zaplněné válce ještě jednou. Poté se pole REWIN změní na pole STOP. Kolem pak točíte znovu, až do chvíle, kdy se zastaví na červeném poli STOP. Výhru za jedno plné plátno tak můžete díky tomuto kolu shrábnout až 5x. A to je slušná nabídka, co říkáte?
Pan Zelený: „Tech4bet zase ukázal, že tradiční ovocné tříválce mají pořád co nabídnout. Radost z plnýho plátna v týhle mašině nabírá ještě vyšší obrátky!“ Pan Červený: „V bonusovým kole mě trochu štve to jedno pole STOP, ale kdyby tam nebylo, tak se hra nejmenuje Scalper 😊. Na druhou stranu i tak je to pro mě výhodnej kšeft, protože můžu jenom získat.“

Mrkněte také na tohle