Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 2. 2022 Recenze

Scalper: Vytočte si vstupenku do světa obřích výher!

Scalper je výraz pro člověka, který se snaží rychle zbohatnout nákupem žádaného zboží (nejčastěji vstupenek) a následným přeprodáváním za vyšší cenu. Takovým kšeftařům se každý rád vyhne.

Na rozdíl od toho v tomto novém výherním online automatu Scalper od Tech4Betu, má pro vás tento Scalper neodolatelné nabídky. Navíc jste s každou točkou při hraní automatu za peníze automaticky ve hře o naditý Royal Jackpot, a to se sázkou od jedné koruny!

Tříválcový retro automat

Tři válce, pět výherních řad a spousta šťavnatého ovoce – to je klasiký online slot, která nikdy neomrzí. Nejšťavnatější jsou švestky, které vyplácí 8násobek sázky. Ovocné symboly doplňují staré dobré zvonky a sedmičky, za které získáte ještě větší výhry – zvonky nadělují 10násobek a šťastné sedmy 20násobek.

V online automatu nechybí ani joker, který nahrazuje všechny symboly. Wild je příhodně vyobrazen na vstupence. 3 wildy ve výherní řadě vám otevřou bránu do světa big winů. Jedna linie šašků vám totiž vynese parádní 50násobek.

Kolo štěstí za plné plátno

Vstupenkou do světa obřích výher nemusí být jen wild v podobě jokera. Může jím být i plátno zaplněné jedním symbolem. Díky němu v ovocném herním automatu Scalper dostanete zaručenou pěknou výhru a navíc pokročíte do bonusovky s kolem štěstí. 

Na kole uvidíte pět políček, jedno červené s názvem STOP a čtyři modré s názvem REWIN. Když se kolo zastaví na modrém poli REWIN, získáváte výhru za zaplněné plátno ještě jednou. Poté se pole REWIN změní na pole STOP. Kolem pak točíte znovu, až do chvíle, kdy se zastaví na červeném poli STOP. Výhru za jedno plné plátno tak můžete díky tomuto kolu shrábnout až 5x.

Využijte toho, roztočte v online casinu Sazka Hry tříválcový automat zdarma nebo za peníze, získejte hry zdarma a skvěle se bavte!
Pan Zelený: „Výrobce hracích automatů Tech4Bet zase ukázal, že tradiční ovocné tříválcové automaty mají pořád co nabídnout. Radost z plnýho plátna v týhle mašině nabírá ještě vyšší obrátky!“ Pan Červený: „V bonusovým kole štěstí mě trochu štve to jedno pole STOP, ale kdyby tam nebylo, tak se casino hra nejmenuje Scalper 😊. Na druhou stranu i tak je to pro mě výhodnej kšeft, protože můžu jenom získat.“

Mrkněte také na tohle