Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 2. 2022 Recenze

Respin Queen: Ovocný automat plný překvapení

Studio Tech4Bet vydává jeden peckový výherní automat za druhým a tentokrát přichází na řadu hrací online automat Respin Queen. Ve výherním automatu najdete klasické ovoce, které vždy potěší a k tomu mašina obsahuje i zajímavé funkce. Odnesete si z fialového víru Royal jackpot, který startuje na 300 000 Kč?

Ovoce je osvědčená klasika

Pětiválcový automat nabízí 5 výherních linií a kromě ovoce také nejluxusnější sedmy. Na získání výhry vám stačí trefit alespoň 3 stejné symboly. Nasbírejte třešně, citrony, pomeranče a švestky pro ulovení středních výher. Nejvyšší odměnu dostanete za modré hrozny, melouny a sedmy, kde si v 5 kusech můžete odnést 20, 32 nebo dokonce 100násobek sázky.

Wildy nadělují respiny

Wildem není nikdo jiný než král všech výher Joker se zelenočervenou čepicí. Jakmile se tento symbol objeví v poli a je součástí výherní kombinace, wildy se uzamknou a probíhá respin s dotočením válců. Nejlepší otočce zdarma je, že dokud vznikají další výherní kombinace, pořád dostáváte i další respiny.

Třešničkou na dortu je funkce násobení výher, která se aktivuje, jakmile získáte na prvních třech, čtyřech nebo pěti válcích 9, 12 nebo 15 stejných symbolů. Vaše výhra se pak násobí x3, x4 nebo klidně i x5!
Pan Zelený: "Líbí se mi, že casino hra není vůbec složitá. Jakmile mi přistane do kombinace wild, už vím, že to pořádně roztočím. Wild padá často a navíc s každým dalším se pole rozšíří a funkce respinu se opakuje!" Pan Červený:  "Když vidím Jokera, hned je mi jasný, že výhra bude stát za to. Tešim se až mi padnou všude stejný symboly,  protože pak získám parádní násobky. Musím nasbírat co nejvíc sedmiček a pak to bude teprve jízda!"

Mrkněte také na tohle