Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 12. 2020 Recenze

Lumberjack: Jak se popasujete s nástrahami lesa?

S radostí vám představujeme již třetí hrací automat od nového dodavatele Tech4bet. Pokud jste si už zahráli online automaty od tohoto českého studia, tak víte, že z her si odnesete úplně jiný zážitek, než na který jste zvyklí. Výherní automat Lumberjack hodně připomíná jednu z nejhranějších her v českých kamenných kasinech Hunter’s Dream 2. Má ale jisté vychytávky navíc.

Na výběr máte ze tří variant

Podobně jako u předchozích dvou her od Tech4betu, i zde máte na výběr, kolik válců chcete roztočit. K dispozici je pětiliniový tříválec, čtyřválec se 7 řadami a pětiválec s 20 liniemi. Na třech válcích budete zpravidla vyhrávat častěji a na pětiválci zase výhry mohou nabrat obrovských rozměrů. Za zmínku určitě stojí fakt, že nejvzácnější symboly, dřevorubec a medvěd, vyplácí výhry už ve dvou, a to i na tříválci.

Všechny verze lze vyzkoušet už za korunu, nejvyšší sázka je 1000 Kč, přičemž výhra z jedné točky se může vyšplhat na 500 000 Kč. Hru si můžete zahrát ale i zdarma.
 

Štědrý wild a super bonusovka

Wild v podobě hořících polen je jedna z hlavních předností této hry. Pokud narazíte na jeden táborák, výhru zdvojnásobí. Když se ale na linii sejdou další wildy, násobí se mezi sebou. Na pětiválci se tak vaše výhry můžou znásobit až x16!

A to není všechno, když natrefíte kdekoliv na 2., 3. a 4. válci (u tříválce samozřejmě na 1., 2. a 3.) Scattery, které jsou vyobrazeny jako chaloupky, tak se teprve máte na co těšit. Spustí se totiž free spiny zdarma, kterých dostanete klasicky 10. Vždycky, když dorazí výherní kombinace, tak se symboly zamknou a spustí se respiny, které rozšiřují chycenou výhru nebo vytváří nové výherní kombinace. Podobné bonusovky můžete znát z online slotů, které již máme v nabídce – Hunter’s Spirit od Synotu a Midas Golden Touch od studia Thunderkick. Tyto hry ale na rozdíl od Lumberjacka nenabízí možnost volby na počet válců.

Pan Zelený: „Tahle hra je fakt pecka! Výhry už za 2 dřevorubce nebo medvědy a k tomu možnost chytit skvělej bonus na trojválci? To tu ještě nebylo.“ Pan Červený: „Nepohrdnu žádnou hrou, kde wild násobí výhry. Zamiloval jsem si pětiválec, protože tam můžou padnout 4 wildy a výhry se mi tak znásobí 16x!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle