Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 1. 2020 Bonusy

Bonus: Česká klasika

Sazka Hry, které nabízí 15 typů jackpotů se rozrostly o nové pecky od českých dodavatelů! Ke spuštění her od Synotu a Apolla jsme připravili jednu z dalších tematických akcí, kterou jsme pojmenovali Česká klasika. O tento casino bonus se můžete přihlásit hned dvakrát a být tak ve hře o krásných 2x 2000 Kč! 

K tomu vám stačí plná registrace, ke které navíc získáte bonus až 5 300 Kč! Včetně bonusu bez vkladu 200 Kč!

Tomuto tematickému bonusu již vypršela platnost, ale netřeba zoufat! V Naší kanceláři najdete nové bonusy a také se dozvíte, kde můžete získat zdarma free spiny.

Kód "klasika" odemkne bonus

Akce je zaměřená na automaty, které můžete znát z českých kamenných heren a casin. Hry od Synotu jsou v online podobě lehce upravené, ty od Apolla jsou ale předělané v naprosto stejné podobě. Navíc nově na Sazka Hrách nabízí i statisícové jackpoty. 🤑 Pokud se do tematické akce chcete zapojit, vložte si alespoň 200 Kč s kódem "klasika".  Podrobné podmínky bonusu najdete zde

Protáčení bonusu je možné na všech automatech v nabídce. Proč si ale nevyzkoušet i žhavé novinky od Synotu a Apolla? Tyhle pecky považujeme za nejpodařenější! ⬇⬇⬇

Obrázek - Kód "klasika" odemkne bonus

Book of Secrets

Objev tajemství starého Egypta! Mechanika téhle hry je celosvětově velmi populární, a to především díky free spinům s expandujícími symboly. 

Hunter's Spirit

Hra Hunter's Spirit je velmi podobná automatu Hunter's Dream, který je vůbec nejhranějším v českých kasinech a hernách. Hořící WILDY zdvojnásobují výhry a v bonusovce čekají free spiny se zamknutými výherními liniemi. 

Respin Joker

Tříválcová klasika! Vzhled tohohle automatu je v online prostředí tak trošku retro, ale hráči, kteří mají rádi melouny, citrony a třešně si přijdou na své.

Bonus Joker II

Tříválcová mašina plná žolíků! Tenhle automat je osvědčená klasika v moderním kabátu. 

Blood

Hororový automat plný upírů a krve! Tahle hra není pro slabé povahy, odvážným hráčům ale může přinést skvělé výhry. 

Turbo Slots

Turbo zamíchá symboly na ploše a obří výhry budou na dosah. Poblázněné wildy se navíc můžou roztočit jako vrtulník nebo přistát na náhodné pozici. Dokážeš je zkrotit?

Nemáte ještě registraci?

Tematická akce je dostupná pouze pro hráče, kteří mají dokončenou registraci včetně ověření totožnosti. Pokud ještě nemáte svůj účet, registrujte se a vychutnejte si kromě pravidelných akcí i vstupní bonus ve výši až 5300 korun!  
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle