Víkend exclusive
s bonusem
2x 500 Kč Víkend exclusive
s bonusem
2x 500 Kč Víkend exclusive
s bonusem
2x 500 Kč

Víkend exclusive
s bonusem
2x 500 Kč

Vložit si

Jak získat bonus?

Každý víkend můžete zazářit na našich exkluzivních hrách s bonusem až 500 Kč! Vložte si online na herní účet a nezapomeňte přitom použít bonusový kód vikend.
Za vloženou stovku vám aktivujeme bonus 100 Kč, od vložené pětistovky hrajete o bonus 500 Kč. Pak už zbývá jen točit naše exkluzivní hry a bonus máte v kapse! 
Bonusový kód lze během víkendu využít dvakrát.
1

Ujistěte se, že máte
dokončenou registraci
pro Sazka Hry

2

Vložte online peníze
s bonusovým kódem

vikend


3

Bonus dle výše vkladu byl aktivován.
Roztočte to na Exkluzivních hrách a bonus je váš

Exkluzivní hry z dílny Sazka Her

Bonus platí:

  • Sazka Hrách každý víkend
  • Pro online vklady od 100 Kč
  • S využitím bonusového kódu vikend
  • Bonusový kód lze využít maximálně dvakrát během víkendu
  • Po protočení dvacetinásobku hodnoty bonusu pouze na Exkluzivních hrách
  • Pro registrované zákazníky 

Podmínky získání bonusu

Kancelářská 81

Kancelářská 81

Tahle naše luxusní mašina sype jednu výhru za druhou a pravidelně trhá žebříčky v oblíbenosti. Patří mezi ty vůbec nejhranější pecky v našem online kasinu. Ambasadoři Sazka Her pro vás nachystali spoustu čerstvého ovoce a především nejcennější zlaté sedmičky. Během hraní naší Kancelářské 81 můžete navíc ulovit až půlmilionový Royal jackpot.
Čertovská Jízda

Čertovská Jízda

Zavařte šéfům Sazka Her pořádně pod kotlem. Pekelný online automat Čertovská Jízda skrývá ohnivé řetězové výhry, ke kterým vám dopomůže pan Zelený.  Nebo podepište výhodnou smlouvu s panem Červeným a ulovte tak 10 free spinů.
Zelené Dobrodružství 81

Zelené Dobrodružství 81

Procestujte svět v ovocné hře Zelené Dobrodružství 81. Pan Červený vám zdvojnásobí výhry a pan Zelený skrývá v rukávu velké množství bonusovek. Umí přiletět padákem do herního pole a pěkně se roztáhnou přes celý válec. Jeho druhým trumfem je, když se roztočí kolem dokola a zamíchá symboly tak, že vám nadělí mnoho výherních kombinací.
Červená Horečka

Červená Horečka

Zamiřte hluboko pod zem do našeho dolu a svezte se na online hře Červená Horečka, kde si můžete vybrat ze 2 variant tříválce nebo pětiválce. S panem Červeným se svezete na opakovaných respinech a za 3 symboly pana Zeleného na vás čekají mystery respiny. Ty mohou pokračovat až do doby, než zaplníte úplně celé plátno.