Hry - Pozadí Hry - Popředí
Úvod

Hry

Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 2. 2020 Recenze

Turbo Slots: Roztočte to na maximum

Další automat, který si díky své oblíbenosti zaslouží recenzi v naší kanceláři, je Turbo Slots od Apollo games. Ovocná klasika, kterou můžete znát především z kamenných heren a kasin, si vás získá díky super funkcím symbolu Turbo i povedenému zpracování. A stejně jako i u ostatních her od Apolla je i na Turbo Slots možné vyhrát jeden z našich jackpotů.

Pět výherních linií i násobení výher

Pětiválcová mašina obsahuje pět výherních linií, na kterých lze vyhrát až půl milionu korun. Sázka na jeden spin je od pětikoruny do tisícovky. Ve hře se objevují kromě sedmiček, barů a diamantů také symboly ovoce. A právě s ovocem je spojená první zajímavá funkce, která vynahrazuje nízký počet výplatních řad. Pokud se zleva objeví 9, 12 nebo 15 symbolů stejného ovoce, přistane vitamínová bomba v podobě násobení výher x3, x4 nebo x5.

Symbol Turba

Součástí pořádného ovocného matu musí být i žolík, který má v Turbo Slots podobu futuristického motoru a věřte, že to umí rozjet naplno. Pokud se objeví ve výherní linii, expanduje na všechny pozice na válci a může tak přinést další extra výhry. Wild se ale také umí roztočit a pořádně promíchat symboly na plátně. Ve své třetí funkci pak po dotočení válců může wild kdekoliv přistát, nahradit na pozici kus ovoce a expandovat na celý válec.
Pan Zelený: „Turbo Slots je jako dělaný pro všechny, kteří mají rádi v automatech ovoce, ale nebojí se inovací ve zpracování.“ Pan Červený: „Násobení výher je fajn, ale to nejlepší na celé hře je funkce rotace. To napětí, když sleduju, v jakém pořadí symboly dopadnou na svoje pozice, je prostě boží!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle