Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 11. 2023 Bonusy

Jak splnit úkol bonusomatu Mistr spinů

Bonusomat má širokou paletu různých úkolů a my vám postupně přineseme tipy, jak je co nerychleji splnit a získat zatočení na bonusomatu nebo tikety do slosování s hlavní cenou 100 000 Kč. 

Mistr spinů je jeden z úkolů, který můžete splnit opakovaně, což se pozná podle políčka s protichůdnými šipkami. Do tohoto úkolu se nezapočítávají točky na jakékoli online ruletě nebo živé hře jakou je online blackjack. Živou hrou se myslí online hra, která je v podstatě Multiplayer hra. V této hře hráč nehraje single neboli sólo, ale sází společně s dalšími hráči, kteří se mohou do hry kdykoli připojit.

Jak nejrychleji splnit tento úkol? Zapomeňte na hrací automaty, kterými jsou Extra hry nebo karetní hry, kde vám 1 hra zabere fůru času. Zvolte si jednoduchý výherní online automat bez řady bonusových funkcí. Neměl by to být herní automat s megaways mechanikou, stejně tak by automat by neměl obsahovat bonusovou hru s free spiny zdarma, která vás může zbytečně zdržovat od splnění úkolu. Respiny, které obsahuje například hrací automat Respin Joker padají mnohdy velmi často a i když výhry mohou být dost vysoké, rychlost plnění mise se respiny rapidně snižuje.

Doporučené hrací automaty

Pro dokončení této mise doporučujeme zvolit výherní automat s rychlým vyhodnocováním výher, kde se výherní screen s částkou nenačítá "půl hodiny". Ideálními mašinami jsou jednoduché ovocné automaty s rychle se vyhodnocujícími se bonusy jako jsou automaty 81 kupříkladu nejlepší automaty jako Kancelářská 81 nebo Multiplay 81 nebo staré dobré klasické české automaty jako Firebird Double 27, Hot Wild 100 nebo Multi 5.

Ta samá pravidla zároveň platí, když jste na lovu bonusových jackpotů a nemůžete se na hraní automatů plně soustředit. Kdy chcete mít oproti ostatním hráčům casino her, co nejvyšší šanci na trefení statisícové výhry. 

Mrkněte také na tohle