Megaways hry Megaways hry Megaways hry

Megaways hry

Sazka Hry společně s výrobci her iSoftBet a NetEnt vám přináší mechaniku Megaways her, které nyní můžete hrát z našeho online casina kdykoli a kdekoli. Pokud ještě nemáte registraci, tak využijte náš bonus 5300 Kč pro nové hráče a ulovte až 30 free spinů nebo 500násobek sázky.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Aztec Gold

Prosekejte se jihoamerickou džunglí ke zlatu Aztéků. Hlava Aztéka naděluje už ve dvou kusech a při 6 máte jistý úžasný 1000násobek sázky. Zlaté rámy fungují jako scattery a stačí vám jich alespoň 5 abyste se dostali do bonusovky se třemi respiny, které se resetují s každým dalším zlatým rámem, který padne při uzamknutí symbolů. Zaplňte celý válec zlatými rámy a získáte skvělý násobitel zobrazený nad herním polem příslušného válce. Ve hře také najdete vlastní jackpoty, které se dají trefit v bonusu, kde na vás čeká 30, 100 nebo parádní 1000násobek sázky. Navíc při zaplnění válce s tímto jackpotem, může být vynásobený až x7!
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Twin Spin

Pecka Twin Spin plná sedmiček, barů a nádherných diamantů se dočkala vylepšení v podobě Megaways. Nabízí klasickou funkci 2 rozsvícených sousedních válců, na kterých vždy najdete stejné symboly a takto se může spojit klidně více válců, a to i všech 6! Druhá funkce vám zajistí při každé trefě zmizení výherních symbolů a jejich nahrazení novými, a tak se dá pokračovat za stejnou sázku až do doby, dokud vyhráváte. U oranžového Wilda můžete navíc najít oproti klasice násobitel x2 nebo x3. Za 5 scatterů na vás čeká 15 volných toček se 7 symboly na podsvícených válcích a tím, že je lze spustit znovu, výhry dosáhnou neskutečných rozměrů.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Western Gold

Vítejte na divokém Západě se skvělým hudebním podkresem. Nejcennějším symbolem je zde kolt a za 6 kusů si můžete vystřílet parádní 25násobek sázky. Větší šanci na výhru vám dává funkce Cascading wins s praskajícími symboly, které jsou, dokud vyhráváte stále nahrazovány novými. Nasbírejte alespoň 5 zlatých odznaků Šerifa a otevře se vám cesta do bonusovky se 3 free spiny nebo si jí můžete zakoupit za 50násobek sázky. Při free spinech odznaky zůstanou na místě a s každým dalším se počet toček zdarma resetuje zpět na 3. Navíc lze narazit na Mini, Major nebo Mega Scattery, které vám nadělí 10, 25 a 50násobek sázky a při zaplnění celého válce získat násobky x3 až x7.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Divine Fortune

V této hře vás přivítá antické Řecko s epickou hudbou a nejluxusnějším symbolem bohyně Medúzy. Svezte se na křídlech bájného Pegase, který vám jako wild poskočením o pozici dolů nadělí respin a pokud se objeví v poli další bílý kůň, roztáhne se přes celý svůj válec a máte další respiny v kapse. Stačí vám alespoň 4 zaťaté pěsti držící blesk, abyste se dostali do bonusovky s 10 až 20 free spiny. Nasbírejte co nejvíce bronzových, stříbrných a zlatých mincí během toček zdarma a hrajte o božské jackpoty nad herním polem, kde můžete získat 10 až parádní 500násobek sázky.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Queen of Wonderland

Staňte se Alenkou v říši divů a prozkoumejte šestiválec plný pohádkových výher. Kromě Wilda na modrém pozadí vám osladí výhru i široký úsměv kocoura, který funguje jako symbol mystery. 3 zlaté klíče otevírají zlatý zámek s cestou do bonusovky, kterou lze získat také jejím zakoupením za 20násobek sázky. Dostanete šanci 50 na 50, kde na vás čekají buď respiny se srdcovými násobiteli výhry nebo 10 free spinů s explodujícími symboly a zvyšujícím se násobitelem. Pokud získáte v bonusovce výhru nižší, než 10násobek sázky máte dokonce královskou garanci dalších 5 toček a maximální počet toček zdarma se tak může vyšplhat až na 25.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Morgana

Magický šestiválec vás zaujme skvělou grafikou, které vévodí rudovlasá čarodějnice. Mezi dračími symboly, kolem kterých šlehají zelené plameny Wilda, najdete také mysteriózní orb, který vám promění vaše symboly na výherní. Za samotnou Morganu si pak v šesti kusech můžete odnést parádní 50násobek sázky. Usedněte ke kulatému stolu krále Artuše, kde vás Svatý Grál dostane do bonusovky s 10 až 30 free spiny, které se mohou sbíráním symbolů zvýšit o dalších 5 nebo si jí rovnou kupte za 80násobek sázky.
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Fruit Shop

Povedený remake klasického Fruit Shopu vám nabídne svižnou hru a širokou nabídku ovoce. Samotné logo hry funguje jako wild a objevuje se na prostředních 4 válcích. S pořádnou porcí wildů a velkou úrodou třešní, které odměňují již od dvou kusů máte zajištěnou parádní výhru. Volné točky získáte výhrou s melouny, citróny, pomeranči, švestkami nebo třešněmi a hned vám přistane v košíku až 5 free spinů. Zdá se to jako málo, ale s jakoukoli další výhrou, tentokrát i za kombinaci symbolů nízkých výher obdržíte v bonusovce extra točky. S každou výhrou se navíc také zvyšuje násobitel pro následující výhry, a to až na skvělý 10násobek.

Oblíbili jste si Megaways hry?

Připravujeme pro vás další automaty ve stylu Megaways a do budoucna prozradíme, že se můžete těšit na pokračování Aztéka s názvem Aztec Gold: Extra Gold Megaways
a mořský automat Neptunes Fortune Megaways s nádhernými perlami.

Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku a Instagramu, kde pravidelně přidáváme nové příspěvky a informujeme vás o všech aktualitách ze světa Sazka Her.