Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 1. 4. 2020 Recenze

Midas: Zlatý dotek králů

Sazka Hry hlásí nové přírůstky! Jednou ze tří novinek od Thunderkicku, které si v Česku můžete zahrát jen na našem portálu, je i parádní automat Midas. Hra, která je inspirovaná řeckou mytologií, vás zavede ke králi Midasovi, který na co sáhl, proměnil ve zlato. A nyní se díky Sazka Hrám můžete obklopit zlatem i vy!

Statisíce za desetikorunové sázky

Drtivou většinu her od studia Thunderkick spojují dvě věci. Tou první je skvělé grafické zpracování plné promakaných animací a tou druhou je možnost vyhrát balík peněz i za nízké vklady. A jak je na tom novinka Midas? Oba parametry splňuje! Ve hře je až 458 820 korun, které lze získat za otočky v hodnotě 2,5 – 45 Kč! Automat lze na Sazce vyzkoušet i zdarma.

Hra má jinak 5 válců s patnácti přesně danými výherními liniemi. K připsání výhry potřebujete vždy alespoň 3 stejné symboly ve výplatní řadě. Ty méně cenné mají karetní hodnoty 9-A, těmi lukrativnějšími jsou pak obrázky truhlic, krále nebo jeho poháru. A jak už bývá zvykem, všechny tyhle symboly může nahradit WILD. Navíc pokud je ve výherní linii, násobí i výhru, a to vždy 2x. Dva žolíci v kombinaci pak znamenají čtyřnásobek a mohou doručit znásobení až x32.

Free spiny plné WILDŮ

Co WILD ale nahradit nemůže, je symbol Scatter, který přináší bonusovku v podobě free spinů. Jejich počet je od 10, 15 nebo 20 a odvíjí se od počtu Scatterů na ploše. Ke spuštění otoček zdarma je ale potřebujete alespoň tři.

Během bonusové hry se vždy na začátku otočky objeví někde na 2., 3. anebo 4. válci WILD. Případná výherní kombinace se zafixuje a probíhá dotáčení na zbývajících pozicích. Dotáčení skončí ve chvíli, kdy se výherní kombinace nezvětší. Tuto mechaniku bonusu můžete znát třeba z hry Hunter’s Spirit od Synotu. Parádní je ale i to, že během free spinů lze vyhrát další otočení zdarma navíc. Stačí chytit stejně jako v běžné hře 3 Scattery. Tak kolik zlatých mincí z Midase vypadne?

Novinky od Thunderkicku si můžete až do 19. dubna vyzkoušet se skvělým bonusem v hodnotě 2x 2500 Kč!

Obrázek - Free spiny plné WILDŮ
Pan Zelený: „Midas má ty nejlepší free spiny vůbec. Miluju, když se při výhře dočkám ještě dotáčení a můžu tak sledovat, jestli mi symboly zaplní celý plátno!" Pan Červený: „Thunderkick je klasa! Midas je jen dalším důkazem, že to tahle partička umí. Od animací až po bonus je to prostě fajn mašina!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle