Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 3. 2020 Recenze

Porovnání: Blood Suckers & Blood Suckers 2

Není nic neobvyklého, že se populární tituly dočkávají svých pokračování. Platí to u filmů, počítačových her a nyní i u online automatů. Vývojářské studio NetEnt totiž přepracovalo populární online slot Blood Suckers do moderního designu a vzniklo z toho pokračování, a to online automat Blood Suckers 2. Jaké jsou mezi těmito online hrami rozdíly?

Automaty nabízí výhru až 500 tisíc

První rozdíl, kterého si určitě všimnete, je grafické zpracování a design automatů. Zatímco první díl je kreslený a některé symboly připomínají skoro až hororový komiks, pokračování má symboly více 3D, včetně lovkyně upírů, která celou dobu stojí u levého sloupce a láká ke hře.

Obě hry mají pět válců s 25 pevně danými výherními liniemi a maximální možnou výhrou 500 tisíc. První díl lze hrát od 5 korun až do tisícovky, dvojka má volbu sázek od 2,5 Kč do 500 Kč. Automaty lze vyzkoušet i bez registrace zdarma v módu pro zábavu za virtuální měnu.

Podobné jsou i bonusovky!

V prvním díle se osvědčily free spiny, které hráč získá za alespoň 3 symboly scatter kdekoliv na válcích. Nemohou tak chybět se stejnými pravidly ani v Blood Suckers 2. Všechny výhry z nich jsou navíc násobeny x3 a během extra otoček lze vyhrát další spiny navíc!

Druhé bonusovky jsou pak velmi podobné. Obě hry je mají ve stylu „vyber a vyhraj“ a získáte je za alespoň 3 symboly bonusu ve výherní linii. V prvním dílu se bonusovka jmenuje „Vampire Slaying“ a vaším úkolem v ní je odkrývat rakve s upíry. Pokud v ní upír spí, dojde k jeho zabití a vy za něj dostanete odměnu. Pokud je ale rakev prázdná, bonusovka končí.

V Blood Suckers 2 se bonusovka jmenuje „Hidden Treasure“ a je pořádně vytuněná! Má hned 5 úrovní, ve kterých postupujete a snažíte se dojít co nejdál. Navíc stejně jako u výhry z free spinů zdarma mohou mít násobitele i zisky z Hidden Treasure. Stačí, aby bonusovku spustilo 4 nebo 5 symbolů bonus a vy získáte násobitele x2, respektive x3

Během této klikačky opět odkrýváte truhly a rakve. Můžete v nich najít buď peněžité výhry, klíč, smrtku nebo symbol Scatter. Za klíč postupujete do další úrovně. Pokud ho najdete i v páté úrovni, získáte výhru Velký poklad, která má hodnotu 1000 mincí. Může se ale stát, že se na vás štěstí neusměje a vy odkryjete smrtku. Ihned po jejím odkrytí bonusovka končí. Lze ale vyhrát i točky zdarma. K tomu je potřeba v bonusovce pochytat tři symboly Scatter. Zatočení zdarma se ale aktivují až po odehrání hry Hidden Treasure.

Obrázek - Podobné jsou i bonusovky!

Extra funkce navíc v pokračování

Kromě vylepšené klikací hry má Blood Suckers 2 i další funkce, které v jedničce nenajdeme. Obě jsou aktivovány vždy náhodně. V Bonus Shot Feature je na 1., 2. nebo 3. válec přidaný symbol Bonus. Scatter Shot Feature se může aktivovat, pokud se po dotočení válců objeví 2 symboly Scatter. Na herní pole přibude ještě jeden a aktivují se tak free spiny. Zároveň dojde k udělení bonusové výhry 10 až 100násobku sázky za všechny méně lukrativní výherní kombinace.

Podobná vylepšení oblíbených her vždycky uvítáme, ale je pravda, že občas je prostě nálada pouze na starou dobrou klasiku. Tak jakou verzi budete mít radši vy? 

Obrázek - Extra funkce navíc v pokračování
Pan Zelený: „Za mě vede jednoznačně původní verze. Dvojka sice může nabídnout zajímavý bonusy, mně se ale víc líbí zpracování jedničky.“ Pan Červený: „Tak já jsem zase naopak velkej fanoušek druhýho vydání. Klikací bonus je mnohem propracovanější, napínavější, a ještě v něm můžu vyhrát free spiny!“
 
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle