Vážení zákazníci, momentálně evidujeme výpadek vkládání peněz pomocí bankovního převodu. Na řešení usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 9. 2021 Recenze

Fruit Shop Megaways: Stánek plný šťavnatých výher

Legendární ovocný online automat Fruit Shop od NetEntu se po 10 letech dočkal nového kabátu. A i když sortiment v tomto stánku s ovocem zůstává stejný, možností, jak vyhrát, je daleko více.

Až 117 649 šancí na výhru

Vylepšení, kterého si všimnete na první pohled, je počet válců a výherních řad. Válců je 6 a výherních řad může být maximálně 117 649. Počet výherních linií se odvíjí od toho, kolik symbolů (2 až 7) je zrovna na kterém válci. Tahle mechanika, známá jako Megaways, zajišťuje, že skoro každý spin je unikátní, což dělá hru zábavnější. Při určování výher přitom nezáleží na pozici symbolů, stačí, když jsou aspoň na 3 po sobě jdoucích válcích zleva. To neplatí pro třešně, které jsou překvapivě nejhodnotnější a výhry vyplácí už ve dvou. Kromě šťavnatých kousků najdete na válcích klasické karetní hodnoty 10, J, Q, K a A. Ty sice při pohledu do tabulky výher nejsou tak moc lákavé, ale když se vám je povede trefit v 6 kusech při větším počtu Megaways, big win je na světě. K parádním trefám vám dopomůže obrázek s logem hry, který funguje jako wild a objevuje se na prostředních 4 válcích.

Každou chvíli free spiny zdarma

Už původní Fruit Shop byl oblíbený hlavně díky tomu, že v něm často padaly točky zdarma, takže tahle přednost nesmí chybět ani v Megaways verzi. K získání volných toček stačí trefit výhru s melouny, citróny, pomeranči, švestkami nebo s třešněmi a rázem máte v košíku až 5 zatočení zdarma. To sice není moc, ale jakákoli další výhra (i za symboly nízkých výher) v bonusu přidává další točky. Navíc se každou výhrou zvýší násobitel pro následující výhry, a to až na krásných x10!
Pan Zelený: „Tahle klasika si určitě zasloužila vylepšení a musím říct, že se to NetEntu povedlo. Hra zůstala jednoduchá a svižná a Megaways jí přidaly na nepředvídatelnosti a tím pádem je hra napínavější. Jenom mě trochu mrzí, že už wild nenásobí výhry jako v jedničce.“ Pan Červený: „Nejpodařenější upgrade je za mě ve free spinech. Násobitel zvyšující se s každou výhrou je prostě pecka!“

Mrkněte také na tohle