Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 8. 2019 Recenze

Vikings: Vybojuj si bájnou kořist

Ragnar Lothbrok byl legendární vikingský vojevůdce. Jeho příběh se stal ale opravdu známým až po roce 2013, kdy produkce společnosti History natočila první sérii seriálu Vikings. Ten se brzy stal u diváků velmi úspěšným, a proto se vývojáři ze společnosti NetEnt rozhodli o vytvoření herního automatu se stejným tématem. A podařilo se jim to skvěle. Hra si rychle našla své fanoušky a stala se celosvětově jednou z nejpopulárnějších.

Důvod její obliby? Přisuzujeme ji motivu automatu, skvělému zpracování, ale především velkému množství bonusových funkcí.

Až půlmilionový úlovek

Pětiválcový hrací automat Vikings obsahuje 243 výherních řad. Hráč tak nemusí řešit, jestli výherní symboly spolu sousedí, ale stačí mu, když jsou libovolně na válcích za sebou. Sázka na jednu otočku začíná na 4 korunách a končí na jednom tisíci. Maximální výhrou je potom půl milionu. Online automat Vikings si ale můžeš vyzkoušet kromě režimu za peníze i v módu zdarma.

Pořádná nálož bonusů

Každý hráč musí milovat, když mu herní automat nabídne něco navíc. Největší přednostní Vikingů je skvělá bonusová nabídka. Prvním z nich je Hot Spot. Prostřední válec je zvýrazněný. Pokud se na něm zastaví symbol jednoho z válečníků, všechny ostatní vikingové, kteří jsou na herní ploše, se přemění právě v tento symbol. Příjemné je i to, že symboly spolu nemusí sousedit a výhra je vyplacena bez ohledu na jejich pozici na válcích.

Pokud hráč nezíská na válcích žádnou výherní kombinaci, může se náhodně aktivovat funkce Shield wall. Tenhle bonus vždy ohlásí křik válečnice a na válcích se objeví buď 6 nebo 10 štítů, které se poté změní na jeden stejný symbol.

Největší výhry ale přináší tři Raid Spins. Pokud se na třetím, čtvrtém a pátém válci objeví jejich symbol, hráč získá 7 otoček zdarma. Během nich se rozšíří výherní automat o 2 válce a nabízí tak neuvěřitelných 78125 výherních linií. Společně se hrou se rozšíří i Hot Spot na 3., 4. a 5. válec, čímž se zvyšuje šance na opravdu velký zisk!

.
Obrázek - Pořádná nálož bonusů
Pan Zelený: „Vikingy miluju. Příběh se odvíjí od mýho oblíbenýho seriálu a proč neválčit za Ragnara i na Sazka Hrách?" Pan Červený: „Každá hra, která skloubí super grafiku a zábavné bonusy, si prostě najde svoje fanoušky. Nedivím se, že Vikingové jsou tak populární."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle