Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 8. 2019 Recenze

Guns n' Roses: Hra ro(c)ku!

Spojit jednu z nejpopulárnějších rockových kapel všech dob a automat? Pro švédský NetEnt žádný problém! K 30. výroční této skupiny vývojáři připravili hru, kterou si zamilují všichni fanoušci muziky.

Atmosféra jako na koncertě

Když si zapnete tento automat, máte pocit, jako byste stáli v kotli na koncertu Guns n‘ Roses. Při hraní si totiž můžete pustit jeden z pěti největších hitů kapely a je jen na vás, v jakém pořadí si je poslechnete. Výhry jsou navíc doplněné o jásot publika, a tak je více než jisté, že se jedná o opravdu originální tematickou hru.

Až půlmilionový rachot

Pětiválcová mašina má dvacet přesně daných výherních linií. Sázky na jedno roztočení se pohybují od 4 do 900 korun a maximální zisk je pět set tisíc. Atmosféru legendárních koncertů si ale můžete vyzkoušet i zdarma v módu pro zábavu.

Zpracování nebo hudba ve hře jsou ale jen třešničkou na dortu. Největší výhodou hry jsou totiž úchvatné bonusy, které automat nabízí.
Obrázek - Až půlmilionový rachot

Bonusové režimy tě dostanou do varu

Pokud se na 1.,3. a 5. válci objeví symboly Bonusu, zobrazí se elpíčko kapely a náhodně se aktivuje bonusová funkce. Je možné získat výhru mincí, roztočení Encore Free Spins anebo hru Crowd-Pleaser Bonus. 
 
Encore Free Spins:
Tahle bonusovka aktivuje 10 roztočení zdarma. Během nich se vždy objeví na 2., 3. nebo 4. válci symbol Wild s jedním členem kapely. Pokud se muzikant objeví ale i kdekoliv jinde, chová se také jako žolík.

Crowd-pleaser Bonus:
Klasická Pick & Click hra obsahující 3 úrovně. Během určitého počtu pokusů výběru si klikáte na symboly, které obsahují jak finanční výhru, tak i možnost získání dalších pokusů anebo free spinů. Hra má tři úrovně a dohromady v nich můžete získat až 3 symboly volných otoček, které spustí tento mód. Ale pozor! K postupu do další úrovně je vždy potřeba splnit daný limit mincí.

Kolo bonus ale není jedinou extra nabídkou hry! Velmi oblíbenou funkcí jsou Legend Spins! Ta se aktivuje náhodně a během prvního roztočení se třetí válec přemění na Wild. Poté dojde k dvěma opětovným roztočením, kdy se 1. a 5., respektive 2. a 4., válec změní na žolíky.

Poslední výhodou hry je režim Apetite for Destruction WILD. Během tohoto bonusu se objeví rockový kříž na jedné ze tří možných pozic uprostřed hracího pole. Apetite for Destruction nahrazuje všechny symboly a přináší opravdu skvělé výhry.

Pan Zelený: „Tuhle pecku miluju. Do sluchátek mi hraje moje oblíbená písnička Sweet Child O’Mine, na kterou mám spoustu krásných vzpomínek, nejen díky tomuhle automatu."  Pan Červený: „Rock sice není můj nejoblíbenější hudební žánr, v týhle hře mi ale rozhodně nevadí. Najít automat s tolika bonusy je skoro nemožné!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle