obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 7. 2019 Recenze

Gonzo‘s Quest: Vyprav se do Eldoráda

Píše se rok 1541 a španělští dobyvatelé připlouvají k pobřeží Peru, aby našli El Dorado – indiánské město, kde je tolik zlata, že se s ním náčelníci kmenů dokonce i potírají. Hlavní postavou celé hry je dobrodruh Gonzo, který se rozhodne pátrat na vlastní pěst. Jedné noci tak ukradne mapu, uteče z lodi a vydá se na výpravu.

O hře

Propracované intro hry, kterou v roce 2011 vydalo švédské studio NetEnt, vás vtáhne do děje. Vývojáři totiž chtějí, aby každý automat z jejich produkce byl pro hráče dobrodružstvím. A v případě hry Gonzo‘s Quest se jim to určitě povedlo. Důkazem může být její celosvětová oblíbenost, která trvá již osm let.

Za zmínku rozhodně stojí revolučnost automatu. Jako první totiž vyměnil tradiční válce, kterých je ve hře pět, za pád kamenů. Sázka na jeden spin začíná už na 4 korunách a může se vyšplhat až na jeden tisíc. Maximální možná výhra je 500 tisíc! Na Sazka Hrách si ale můžeš Gonza užít i v módu pro zábavu, kdy hraješ za virtuální kredit.

Lavinové výhry a free falls

Pokud na jedné z dvaceti pevně daných výherních linií vyhraješ, vítězné symboly popraskají a jsou díky módu Avalanche doplněné novými. S každou novou lavinou kamenů se navíc zvyšuje násobitel, a to buď x2, 3, 5 anebo v bonusovém režimu x3, 6, 9 a 15. Ten se aktivuje ve chvíli, kdy máš v sázkové řadě 3 symboly Free Fall. Za ně získáš 10 otoček zdarma, během kterých ale můžeš získávat další otočky zdarma.
Obrázek - Lavinové výhry a free falls
Pan Zelený: „Gonzo nabízí napínavé dobrodružství, které je obohacené o skvělé animace. Nejlepší jsou tanečky dobyvatele, když vyhraji nějakou hezkou sumu.“ Pan Červený: „Povedený automat, který právem patří k tomu nejlepšímu od NetEntu. Každý z hráčů si oblíbí bonusové kolo Free Falls tak, jako jsem si ho zamiloval já.“   
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle