Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 7. 2019 Recenze

Gonzo‘s Quest: Vyprav se do Eldoráda

Píše se rok 1541 a španělští dobyvatelé připlouvají k pobřeží Peru, aby našli El Dorado – indiánské město, kde je tolik zlata, že se s ním náčelníci kmenů dokonce i potírají. Hlavní postavou celé hry je dobrodruh Gonzo, který se rozhodne pátrat na vlastní pěst. Jedné noci tak ukradne mapu, uteče z lodi a vydá se na výpravu.

Zajímavosti o této hře

Propracované intro hry, kterou v roce 2011 vydalo švédské studio NetEnt, vás vtáhne do děje. Vývojáři totiž chtějí, aby každý online automat z jejich produkce byl pro hráče dobrodružstvím. A v případě online hry Gonzo‘s Quest se jim to určitě povedlo. Důkazem může být její celosvětová oblíbenost, která trvá již pěkných 8 let.

Za zmínku rozhodně stojí revolučnost hracího automatu. Jako první totiž vyměnil tradiční válce, kterých je ve hře pět, za pád kamenů. Sázka na jeden spin začíná už na 4 korunách a může se vyšplhat až na jeden tisíc. Maximální možná výhra je 500 tisíc! V online casinu Sazka Hry si ale můžeš hrací automat Gonza užít i v módu zdarma pro zábavu, kdy hraješ za virtuální kredit.

Lavinové výhry a free falls

Pokud na jedné z dvaceti pevně daných výherních linií vyhraješ, vítězné symboly popraskají a jsou díky módu Avalanche doplněné novými. S každou novou lavinou kamenů se navíc zvyšuje násobitel, a to buď x2, 3, 5 anebo v bonusovém režimu x3, 6, 9 a 15. Ten se aktivuje ve chvíli, kdy máš v sázkové řadě 3 symboly Free Fall. Za ně získáš 10 otoček zdarma, během kterých ale můžeš získávat další zatočení zdarma.
Obrázek - Lavinové výhry a free falls
Pan Zelený: „Gonzo nabízí napínavé dobrodružství, které je obohacené o skvělé animace. Nejlepší jsou tanečky dobyvatele, když vyhraji nějakou hezkou sumu.“ Pan Červený: „Povedený automat, který právem patří k tomu nejlepšímu od NetEntu. Každý z hráčů si oblíbí bonusové kolo Free Falls tak, jako jsem si ho zamiloval já.“   
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle