Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 9. 2020 Recenze

Blood Revival: Noví vylepšení upíři

S automaty, které se dočkaly vylepšení anebo druhého dílu, se na Sazka Hrách roztrhl v poslední době pytel. Nedávno jsme vám představili pokračování hry Esqueleto Explosivo, Butterfly Staxx nebo Dead or Alive. Tentokrát se dostala řada na český automat od Apolla s názvem Blood. V čem se hra vylepšila?

Wildy už neexpandují, výhry to ale nesnižuje

Blood Revival má na pěti válcích 20 výplatních linií. Symboly zůstaly stejné. Wild již ale nově neexpanduje přes celý válec, pokud je ve výherní kombinaci. Žolík to ale sám vynahrazuje. Pokud způsobí výhru, znásobí ji dvěma. Stává se ale taky to, že jich výhru může tvořit víc. V tu chvíli se násobí zisk až x8.

Vklad na jeden spin je 5 až 1000 korun. Z otočky si nejvíce můžete v rámci hry odnést 250 tisíc. Pokud ale máte pořádnou kliku, můžete ulovit platinový jackpot, který máme zapnutý na všech automatech od tohoto výrobce.

Nechybí ani free spiny

Obrovskou výhodou na slotu oproti původnímu dílu je možnost výhry free spinů. Získáte je za tři symboly bonus, které přinesou deset otoček zdarma. Pokud se během nich objeví výhra, ziskové symboly se uzamknou na své pozici a probíhají dotáčky. Ty trvají tak dlouho, jak dlouho se výherní kombinace zvyšuje.

Přinesou vám upíři štěstí?

Obrázek - Nechybí ani free spiny
Pan Zelený: „Snad jsem ještě nezažil, aby druhý díl hry byl horší než její předchůdce. Násobení výher až x8 je fantastický.“
 
Pan Červený: „Nejlepší je funkce zamknutí výherních symbolů během free spinů. Když člověk chytí celé plátno nebo alespoň jeho velkou část, výhry jsou pak fakt obrovský.“
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle