Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 12. 2021 Recenze

Pinky Cat: Kočka, která má za ušima!

Nedostižitelný fantom od Apolla opět vyráží do ulic, aby uloupil ty nejvzácnější drahokamy a náležitě je zpeněžil. V patách má však inspektora, který se nenechá jen tak setřást. Podaří se mu i přes překážky ukořistit ten nejcennější diamant?

Znásobte své výhry až x16!

Originálně zpracovaná mašina z dílny Apolla nabídne 5 válců s 11 výherními liniemi. Karetní symboly vybroušené z drahých kamenů sice nepřinesou nijak závratné výhry, se sejfem plným zlata a detektivovou plackou je to ale už zajímavější. Ninja myš a psí detektiv jsou nejvzácnější a vyplácí menší výhry už ve dvou. V pěti kusech vám zvířecí dvojka nadělí 256 a 500násobek. Nesmíme zapomenout ani na hlavního hrdinu, vychytralou růžovou kočku. Tahle šelma funguje jako wild, který navíc násobí výhry x2. No a když koček dorazí na výplatní řadu více, násobí se mezi sebou, takže vaše úlovky můžou být vynásobeny až x16!

Speciální funkce a nálož free spinů

Náhodné funkce má Apollo promakané od A do Z a tak není překvapením, že svoje umění prodávají i v téhle pecce. Kdykoli může na plátno vyskočit ninja myš a kopem z otočky odstranit symboly a nahradit je novými, aby vznikla výherní kombinace. Růžová, divoká šelma zase ukáže své zlodějské fígle, když ukradne symboly a přemění je na wildy. Aby toho nebylo málo, tak na vás ve hře čekají i free spiny. 3, 4 nebo 5 růžových diamantů s nápisem „bonus“ vás odmění 10, 20 nebo dokonce 30 volnými točkami. A kdo ví, třeba při honbě za diamanty trefíte některý z Apollo jackpotů.
Pan Zelený: „Tenhle stroj se Apollu fakt povedl. Originální téma, který je skvěle graficky zpracovaný. Atmosféru parádně dokresluje hudba, při hraní se cejtim jak lupič číhající na kořist.“ Pan Červený: „Speciální funkce jsou vtipně animovaný, a navíc zapadají do příběhu. Jak se funkce spouští až po dotočení válců, tak je to super překvápko, když se nevýherní točka promění ve výherní 😊.“

Mrkněte také na tohle