Vážení zákazníci, momentálně evidujeme výpadek vkládání peněz pomocí bankovního převodu. Na řešení usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 1. 2020 Recenze

Gangster World: Zažij divoká mafiánská léta v USA!

Gangsteři patří k americké historii stejně jako třeba kovbojové. Do divoké doby 20. let minulého století, kdy se mafiánské gangy předháněly, který dokáže propašovat více zakázaného alkoholu, vás dostane parádní automat Gangster World od Apolla. Tahle hra je plná různých bonusovek a oblíbí si ji nejen hráči, kteří ji znají z kamenných heren a kasin.

Mezi mafiány je potřeba být připraven na cokoliv. Dokonce i na výhru 500 tisíc

Dvacet výherních linií na pěti válcích slibuje výhru až půl milionu korun za jedno otočení. To vás bude stát od pěti do tisíce korun. Hra je plná 3D animací a propracovaných symbolů. Mezi nimi se objevuje kromě klasických karetních hodnot i balík peněz, policista, brokovnice, zápalná láhev nebo třeba WILD, který nahrazuje všechny symboly kromě Bonusu. Každý žolík navíc násobí výhru x2.

Gangsteři do hry propašovali spoustu extra funkcí!

Za tři již zmíněné ikonky Bonus získáte 10 free spinů. Před jejich začátkem si ještě vyberte jednu ze tří map, kudy se během volných otoček projedete. Jedna trasa skrývá volné točky navíc, druhá výhru hotovosti, ale pod tou třetí se neukrývá vůbec nic. Pokud během otočky přijde výherní kombinace, symboly se díky funkci Sticky zaseknou a probíhají re-spiny. A skvělé je i to, že během free spinů lze vyhrát další otočky zdarma.

Hned další tři funkce jsou pak aktivovány náhodně, a to vždy po dotočení spinu. Režim Wanted se může aktivovat, pokud se ve hře objeví alespoň pět shodných symbolů J, Q, K nebo A. Potom se tenhle symbol zasekne a probíhají re-spiny tak dlouho, než nedojde k vyplacení výhry.

Symbol Molotova koktejlu může kdykoliv explodovat. Výbuch pak odstraní i všechny sousední symboly, které jsou nahrazeny novými. Nahrazení symbolů probíhá i ve chvíli, kdy gangsteři strhnou nebo sestřelí ikony. Tahle bonusovka je extrémně vydařená po grafické stránce a všem hráčům u ní dojde, že mafie si s ničím servítky nebere.

Obrázek - Gangsteři do hry propašovali spoustu extra funkcí!

Pan Zelený: „Gangstery z týhle doby miluju hlavně díky hře Mafia. Teď za ně sice nehraju, ale i tak mi dokážou pomoct ke krásným výhrám. Když se rozstřílí, opakuju si oblíbenou hlášku Nikdo nebude nikoho zabíjet, rozumíš? Nechci abyste je zabili. Chci abyste jim dali ponaučení.“

Pan Červený: „Během prohibice to v Americe asi nebyl žádnej med. Když vyhraju free spiny, srdce mi tluče stejně, jako bych se zapletl do nějaký pouliční přestřelky."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle