Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 1. 2020 Recenze

Gangster World: Zažij divoká mafiánská léta v USA!

Gangsteři patří k americké historii stejně jako třeba kovbojové. Do divoké doby 20. let minulého století, kdy se mafiánské gangy předháněly, který dokáže propašovat více zakázaného alkoholu, vás dostane parádní hrací automat Gangster World od Apolla. Tenhle výherní automat zdarma i za peníze je plný různých bonusovek a oblíbí si ji nejen hráči, kteří ji znají z kamenných heren a kasin.

Mezi mafiány je potřeba být připraven úplně na cokoliv. Dokonce i na výhru 500 tisíc

Dvacet výherních linií na pěti válcích online slotu slibuje výhru až půl milionu korun za jedno otočení. To vás bude stát od pěti do tisíce korun. Mafiánský Apollo automat je plný 3D animací a propracovaných symbolů. Mezi nimi se objevuje kromě klasických karetních hodnot i balík peněz, policista, brokovnice, zápalná láhev nebo třeba WILD, který nahrazuje všechny symboly kromě Bonusu. Každý žolík navíc násobí výhru x2.
Obrázek - Mezi mafiány je potřeba být připraven úplně na cokoliv. Dokonce i na výhru 500 tisíc

Gangsteři do hry propašovali spoustu extra funkcí!

Za tři již zmíněné ikonky Bonus získáte 10 free spinů zdarma. Před jejich začátkem si ještě vyberte jednu ze tří map, kudy se během volných otoček projedete. Jedna trasa skrývá volné točky navíc, druhá výhru hotovosti, ale pod tou třetí se neukrývá vůbec nic. Pokud během zatočení zdarma přijde výherní kombinace, symboly se díky funkci Sticky zaseknou a probíhají re-spiny. A skvělé je i to, že během free spinů zdarma lze vyhrát další volná zatočení.

Hned další tři funkce jsou pak aktivovány náhodně, a to vždy po dotočení spinu. Režim Wanted se může aktivovat, pokud se ve hře objeví alespoň pět shodných symbolů J, Q, K nebo A. Potom se tenhle symbol zasekne a probíhají respiny tak dlouho, než nedojde k vyplacení výhry.

Symbol Molotova koktejlu může kdykoliv explodovat. Výbuch pak odstraní i všechny sousední symboly, které jsou nahrazeny novými. Nahrazení symbolů probíhá i ve chvíli, kdy gangsteři strhnou nebo sestřelí nepotřebné symboly. Tahle bonusovka je extrémně vydařená po grafické stránce a všem hráčům u ní dojde, že mafie si s ničím servítky nebere. Vyrazte do online casina Sazka Hry a vystřelte si mega winy!

Obrázek - Gangsteři do hry propašovali spoustu extra funkcí!
Pan Zelený: „Gangstery z týhle doby miluju hlavně díky počítačové hře Mafia. Teď za ně sice nehraju, ale i tak mi dokážou pomoct ke krásným výhrám. Když se rozstřílí, opakuju si oblíbenou hlášku Nikdo nebude nikoho zabíjet, rozumíš? Nechci abyste je zabili. Chci abyste jim dali ponaučení.“ Pan Červený: „Během prohibice to v Americe asi nebyl žádnej med. Když vyhraju free spins, srdce mi tluče stejně, jako bych se zapletl do nějaký pouliční přestřelky."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle