Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 3. 2020 Recenze

Slot Birds: Voliéra, která ukrývá výhry

Sledování ptáčků za oknem je zábavou pro mnohé milovníky přírody. Nejen pro ně ale mají Sazka Hry tip, jak si tuhle zálibu zpříjemnit. Co takhle díky ní vyhrát i nějakou tu korunu? Díky automatu Slot Birds od českého výrobce Apollo Games je to nyní možné i na Sazce!

Pět válců a násobení výher

Pětiválcový automat od Apolla nemá žádné pevně dané výherní linie. K výhře stačí, aby symboly stejných ptáčků sousedili kdekoliv na válcích vedle sebe, což znamená, že v každé otočce máte 243 šancí na výhru, která může být až 299 tisíc korun. Minimální sázkou na jednu otočku je 5 korun a maximální vklad na jeden spin je rovná tisícovka.

První funkce, kterou si hra získala popularitu, je násobení výher. Když přijde výherní kombinace, ptáčci z ní se nafouknou, prasknou a zbyde po nich jen hromádka peří. Na jejich pozice spadnou nové symboly, které mohou zajistit další výhru. S novými symboly se vždy zvýší i multiplikátor výhry.

Oblíbené jsou i další dvě náhodné funkce, které zajišťují krásné výhry. Tu první přináší symbol supa, který může zachránit prohraný spin. Pokud nevyhrajete, všichni supi mohou odletět a místo nich přilétnou nové symboly. Prohru může odvrátit i WILD, který se po neúspěšné otočce může rozletět na několik pozic a přeměnit ptáčky na žolíky.

Mystery bonus a free spiny

Automat Slot Birds je v českých kasinech velmi populární. Kromě zpracování a náhodných funkcí za to může i Mystery bonus, který vyplácí od 8násobku až po 192násobek sázky. Jeho výše je ovlivněná počtem mystery symbolů.
 
Otočky zdarma zajišťuje symbol scatter a ve hře jich je 10–30. K jejich spuštění je potřeba získat alespoň 3 pávy, kteří jsou vyobrazení na tomhle bonusovém znaku a jejich počet ovlivňuje i počet free spinů. Skvělé je, že po vyhraném spinu se ptáčci rozletí stejně, jako v základní hře. To vynahradí malé mínus, že se během bonusu nedají vyhrát už žádné další free spiny.
 
A protože je automat od Apolla, máme pro vás ještě další výhodu navíc. Na Sazka Hrách jsou totiž na všech mašinách od tohoto výrobce zapnuté jackpoty, díky kterým můžete vyhrát extra peníze navíc. 😉
 
Obrázek - Mystery bonus a free spiny
Pan Zelený: „Ptáčci od Apolla jsou absolutní klasika, která zabaví a zároveň pobaví. Animace zmatenejch ptáků jsou fajn.“
 
Pan Červený: „Nejnapínavější je, když přijde Mystery bonus a já jen čekám, jakej násobek vkladu dostanu.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle