Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 9. 2020 Jak hrát

Nejlepší druhé díly automatů

Výrobci online automatů stále vymýšlí nové hry. Snad ale každé studio má nějakou pecku, která se hráčům natolik zalíbila, že se výrobci rozhodli ji vylepšit ve druhém dílu. A právě druhé díly her se během posledních dvou měsíců objevily v naší nabídce hned několikrát. Tak se pojďte podívat na tituly, které mají podle nás nejpovedenější pokračování.

Westernová klasika Dead or Alive

Tahle hra s westernovými motivy od NetEntu patří k absolutní stálici mezi online automaty. První díl automatu Dead or Alive vyšel už v roce 2009. Jeho zpracování, motiv i design jsou ale nadčasové a přestřelka během free spinů zamyká chycené bandity, kteří fungují jako WILD.

Druhý díl vyšel k desátému výročí vydání hry na trh. Je na ní vidět, jak se grafika i funkce na slotech za tu dobu posunuly. Před spuštěním free spinů si můžete na rozdíl od původní verze vybrat, v jakém režimu chcete otočky odehrát. A co je nejlepší? Možnost astronomické výhry půl milionu za 9 korun!

Bouchající kostlivci

Recenze na tenhle automat plný zpívajících kostlivců byla vůbec první v naší kanceláři. A hra jako taková byla navíc prvním automatem od Thunderkicku v Česku. A dodnes jsme jediné online kasino, které má hry od tohoto švédského studia v nabídce.

Esqueletu Explosivu se za každou výherní kombinací zvyšuje multiplikátor výher. A platí to v obou dílech hry. V pokračování ale přibyly free spiny, které v jedničce opravdu chyběly.

Esqueleto Explosivo 2 má se slotem Dead or Alive 2 jednu společnou věc, kterou naši hráči ocení. Snížila se maximální povolená sázka, ale díky možnému násobiteli až x64 je možné si odnést 500 tisíc. A to je dokonce o 150 000  korun více, než v prvním díle.

Krvelační upíři

Poslední hrou, která přišla se zajímavými změnami, je Blood Revival. Český automat od Apolla je vylepšením jednoho z nejpopulárnějších slotů z českých kamenných heren. Motivem hry jsou upíři, které fakt chcete na válcích vidět. Vyplácí totiž nejvyšší výhry.

V obou dílech jsou i WILDY. V tom prvním expanduje, pokud se objeví ve výherní linii. V tom druhém se sice už neroztáhne přes celý válec, dokáže ale výhry násobit. A pokud chytíte žolíky dva nebo tři, získáte čtyř nebo osmi násobek výhry.

A stejně jako dva předchozí automaty má i vylepšená verze Bloodu free spiny. Během nich se navíc výherní symboly zamknou a proběhne respin. Ty trvají tak dlouho, dokud se rozšiřují výherní kombinace.

Oblíbíte si vylepšení, nebo dáte přednost staré dobré klasice?
 

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle