Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 7. 2019 Recenze

Esqueleto Explosivo: Zažij Día de Muertos jako v Mexiku

Amigo, představ si, že stojíš na nádvoří mexického horského městečka. Všude kolem tebe se slaví mexický svátek Den zemřelých a před tebou sedí mariachi kapela složená z pěti kostlivců. Tak přesně v takovém prostředí se odehrává online hrací automat Esqueleto Explosivo od společnosti Thunderkick.

Vyhrávej si s kapelou

Tohle švédské studio přichází pravidelně se skvělými řešeními, jak vylepšit všední online automaty. U výherního automatu Esqueleto Explosivo vsadili vývojáři na excelentní grafiku doplněnou vtipnými popěvky kapely. A ačkoliv hra nemá žádná bonusová kola nebo free spiny, nebojíme se ji označit za jednu z nejlepších na našem portálu.

15 lebek vytváří standardní pětiválcový automat, který skrývá 17 pevně daných výherních linií. Rozsah sázek na jedno roztočení je od 2,5 do 500 Kč a maximální výhrou je 350 tisíc! K tomu, aby byl spin vítězný, potřebuješ alespoň 3 stejné symboly v linii. Mimochodem doporučujeme mít u hry zapnutý zvuk. Vítězné lebky totiž rády zpívají.

Po vítězném popěvku všechny lebky, které byly v linii, explodují a na jejich místa spadnou nové symboly. Pokud nově spadlé lebky vytvoří další výherní linii, opět vyhraješ a tentokrát dokonce i s multiplikátorem. Ten se vždy násobí dvěma až do hodnoty 32. Nejvyšší násobek tak získáš už za 6 výher v řadě.

Explodující wild

Kromě obyčejných lebek se může kdekoliv ve hře objevit zlatá lebka, která tak trochu připomíná Elvise Presleyho. Tenhle symbol funguje jako Wild, takže ve všech výherních liniích dokáže nahradit symbol, který potřebuješ. Pokud se ale objeví ve chvíli, kdy nemáš šanci na žádnou výhru, tak alespoň vybouchne a odstraní všechny sousedící symboly, které jsou pak nahrazeny novými.

Zkrátka tahle hra nabízí vše, co bychom od moderní hry očekávali. Zábavné zpracování se skvělými efekty jasně dokazuje, že online automaty nemusí být založeny jen na klasických symbolech jako jsou třešně, bary a sedmičky.
 

Obrázek - Explodující wild
Pan Zelený: „Ze hry jsem opravdu nadšený. Popěvky kapely v kombinacemi s násobením výher mi dělají radost.“ Pan Červený: „Násobení výhry úspěšnými koly mi vynahrazuje absenci bonusových her, na které jsem zvyklý z jiných automatů.“   
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle