Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 8. 2020 Recenze

Dead or Alive 2: Westernový příběh pokračuje

Co by to bylo za léto, když by všude kolem nebyly westernové příběhy? V televizi běží všechny díly Vinnetoua a i v online casinu Sazka Hry se objevuje novinka - pokračování oblíbeného online slotu Dead or Alive od NetEntu. 🤠

Půl mega za 9 korun!

Hrací automat Dead or Alive 2 je jedinečný nejen svým zpracováním, ale také i poměrem mezi nejvyšší sázkou a maximální výhrou. Vklad se pohybuje totiž od 2 do 9 korun. Za ani ne deset korun si ale můžete vystřelit až půl mega. 

Výhry na pětiválcové hře padají na jedné z devíti výplatních linií a přináší je symboly karet i předmětů z Divokého západu. Výherní kombinace může doplnit i žolík s jedním z pěti banditů.

Obrázek - Půl mega za 9 korun!

Bonusovky za Scattery

A v jako jakékoliv jiné hře od NetEntu jsou i v Dead or Alive 2 parádní bonusovky. K dispozici jsou 3 a je jen na vás, kterou si vyberete. Získáte ji za alespoň tři symboly Scatter, které aktivují v jednom ze tří módů 12 otoček zdarma.

Prvním režimem jsou Train Heist Free Spins. Během téhle vlakové loupeže je hlavní funkcí násobitel, který se zvedne vždy o jedno za každého žolíka. Zároveň za symbol WILD se udělí i jedno další roztočení navíc. Ve chvíli, kdy násobitel dosáhne hodnoty x16, udělí ještě extra pět spinů. Prostě čím víc wildů chytíte, tím dostanete víc toček. 

Old Saloon Free Spins můžete znát z prvního dílu hry. Během 12 free spinů zdarma se z žolíků stávají Sticky Wild a uzamknou se vždy na své pozici. Pokud se na každém válci objeví alespoň jeden Wild, získáte pět bonusových toček zdarma. 

Třetím režimem je High Noon Saloon Free Spins, který se dost podobá druhému režimu. Platí zde, že se všechny žolíky uzamknou na své pozici, a dokonce platí i to, že za žolíka na všech válcích získáte 5 otoček zdarma navíc. Výhodou ale je, že pokud se objeví na válci 2 nebo 3 wildy, přemění se násobitelé na x2 respektive x3. Hodnoty se pak navíc můžou násobit společně a dosáhnou hodnoty až x6. 

 

 

Pan Zelený: „NetEnt umí starší sloty parádně vylepšit. Přestřelky padouchů v bonusovkách přináší super výhry. Prostě padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina!"  Pan Červený: „Milovníci předchozího dílu si v bonusu přijdou na své, když si vyberou Old Saloon Free spins. Já bych se ale nebál novinek a doporučuju High Noon Saloon. Násobitel se totiž vždycky hodí."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle