Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 1. 2020 Recenze

Dead or Alive: Vystřílej si výhru na Divokém západě!

Dětský sen stát se šerifem ve westernovém městečku je blíže, než byste si mysleli. Sazka Hry totiž ve své nabídce představují populární hru od společnosti NetEnt Dead or Alive, ve které můžete dostat ty nejpodlejší bandity za mříže a vyhrát za ně parádní odměnu.

Až půlmilionová odměna za dopadení bandity

Devět pevně daných výherních linií na pětiválcovém automatu skrývají graficky hezky zpracované symboly s tematikou westernového města. Sázka na otočku je od 4,50 Kč až do 360 Kč a nejvyšší možnou výhrou ve hře je půl milionu. Automat si na Sazka Hrách můžete vyzkoušet ale i v režimu zdarma.

Bonusová přestřelka i vysoký výherní podíl

Pěkná grafika a podařeně zpracované symboly ale nejsou tím největším lákadlem ve hře. Všichni hráči si nejvíce brousí zuby na free spiny, které získáte za 3 a více symbolů scatter. Za ně získáte 12 volných otoček, ze kterých jsou výhry zdvojnásobeny. Symboly WILD se po zobrazení zamknou na pozici a zůstávají až do konce her zdarma. A pokud se objeví na každém válci alespoň jeden žolík, hráč získá dalších 5 otoček zdarma.

Během Free spinů lze ale také jednou opakovaně spustit celou bonusovku s dalšími 12 otočkami zdarma. A velkou přednostní hry je rozhodně i vysoký výherní podíl automatu, který je 96,82 %! 

Obrázek - Bonusová přestřelka i vysoký výherní podíl
Pan Zelený: „Tak tahle hra je ještě napínavější než jakákoliv westernovka. Nejlepší je čekání, jestli se objeví pátý WILD během free spinů." Pan Červený: „I když mě Vinnetou bere víc než kovbojové, tahle hra je pořádnej odvaz. Ze zpracování free spinů by si mohli vzít inspiraci i další výrobci."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle