Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 3. 2021 Jak hrát

Chcete vyhrávat více a častěji?

Vysvětlíme si, co znamená volatilita a představíme vám na jakých hrách můžete počítat s častějšími výhrami, nebo kde naopak padají ty největší.

Tak se do toho pěkně ponoříme.

Volatilita

Častější nižší výhry vs vzácnější velké výhry
Volatilita neboli odchylka od průměru nám udává informaci o tom jak často a jak vysoké výhry můžeme získat při hraní online her v různých kasinech. Kromě míry výplaty určuje také míru rizika.

Jak odhadnout volatilitu?
Přesnou míru volatility zná jen výrobce hry a tato informace je část jeho know-how.
Na to abychom určili přibližnou míru volatilitu potřebujeme odhadnout tzv. Hit Rate, který nám říká, jaká je pravděpodobnost, že dosáhneme výhry v základní hře. Také nám říká, jak často nám přijde speciální hra, například free spiny nebo mystery. To se nejlépe odpozoruje při hře v režimu pro zábavu.

Pokud vidíme, že vyhráváme každou druhou nebo třetí otočku, pak je hit rate vysoký. Podobně je to bonusových her. Free spiny, které padnou jednou za 50 otoček, těžko mohou vyplatit stejnou částku jako ty, které přijdou jednou za 1000 a více otočení.

Orientace podle výplatní tabulky
Napoví nám i tabulka výher. Pokud jsou násobky sázky za kombinace symbolů vysoké, automat má spíše vysokou volatilitu a jestliže jsou nízké, tak i výhry budou nižší.
Samozřejmě musíme počítat s tím, že hra má bonusovou hru s free spiny a další speciální funkce. Některé hry vám během základní hry dají velmi nízké výhry, a naopak vás bohatě vyplatí právě ve free spinech.

Jaká volatilita je pro mě nejlepší?
Každému vyhovuje něco jiného, proto je dobré si hry zkusit nejdříve v režimu pro zábavu, dle české legislativy musí být hra od výrobce nastavena stejně jak v režimu pro zábavu, tak v režimu za peníze.
Získáte tak dobrý přehled o tom, jak se hra chová a co můžete očekávat.

Vysoká volatilita

Tato volatilita je v kasinech oblíbená mezi zkušenými online hráči, kteří chtějí získat co nejvyšší možnou výhru. Velcí hráči rádi riskují a ke hraní mají dostatečně velký rozpočet pro provedení vysokého množství vkladů.

Hraní na automatech s vysokou volatilitou vyžaduje určitou míru trpělivosti na to, abyste si počkali na mimořádnou výhru a přetrpěli sérii proher, po níž konečně přijde zasloužená odměna. Může trvat podstatně delší dobu, než se vám podaří vyhrát vysokou výhru.

Na Sazka hrách jsou to například tyto hry:
1. Hunter's Dream 2
2. Pink Elephants 1. a 2. díl
3. Dead or Alive 1. a 2. díl
4. Aztec Gold Megaways
5. Lumberjack Multigame

Nízká volatilita

Tato volatilita je oblíbená při hraní pro zábavu a mezi příležitostnými hráči, neustále vyhráváte poměrně malé výhry a nemusíte čekat hodiny, aby vám padla nějaká slušnější výhra.

Na Sazka hrách jsou to například tyto hry:
1. Blood Suckers 1. a 2. díl
2. Zelené dobrodružství
3. Esqueleto Explosivo
4. Respin Joker
5. Midnight Fruits 81

Jackpoty

Na Sazka Hrách nabízíme u mnoha her vychytávku navíc a to Jackpoty. Jejich zisk není ovlivněn volatilitou hry a mohou padnout kdykoli. Tím se výrazně zvyšuje vaše šance na výhru, neboť denně padnou desítky bronzových, jednotky stříbrných a každý týden alespoň jeden zlatý jackpot.

Třešničkou na dortu jsou Diamantové a Platinové Jackpoty, jejichž hodnota se může vyšplhat až na zákonem maximálně povolených 500 000 Kč. Dokážete překonat zatím nejvyšší diamantový jackpot, který padl v hodnotě 422 455 Kč?
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle