Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 11. 2020 Recenze

Pink Elephants 2: Ze savany na skalnaté svahy

Druhé díly automatů bývají mezi hráči velmi oblíbené. Věříme, že tomu tak bude i u pokračování super pecky Pink Elephants od švédského Thunderkicku. Hlavní hrdina, kterým je růžový slon, se přesouvá ze své domoviny do nového bydliště, kde je uctíván rodinkou kozorožců. Na co se v pokračování můžete těšit?

Audiovizuální zážitek a vyšší maximální výhra

Thunderkick je pověstný tím, že si u her opravdu dává záležet na grafickém provedení, zvukových efektech a na hudbě. Na každé mašině jsou ale nejdůležitější výhry a ty zde mohou nabrat obřích rozměrů – můžete si odnést až 10000násobek sázky. To je první výraznější rozdíl oproti prvnímu dílu, kde můžete shrábnout „jen“ 8200násobek. Počet výherních linií zůstává stejný, 4096. Stejně tak i sázky, které se pohybují mezi 2,50 Kč a padesátikorunou.
 

Vylepšené bonusovky


Bonusové freespiny jsou podle nás ústředním bodem této hry. Stejně jako v jedničce je spouští scattery v podobě buráků, které se dočkaly nového vizuálního zpracování. Stačí chytit 3, ale čím více buráků se objeví, tím bude větší počet toček (až 19). Ke spuštění bonusu vám opět může dopomoci „tajemný scatter“, který může kdykoli během základní hry na válce přidat 1-5 buráků a zvyšuje tak šanci na získání volných spinů.

Bonus má stejně jako první díl několik úrovní, které postupně odemykáte, když nasbíráte určitý počet „ohýnků“, které se skrývají u symbolů růžového slona. V jedničce se surikaty postupně měnily v symbol slona, v Pink Elephants 2 je princip trochu odlišný. Kozorožci se totiž mění postupně, od modrého kozího synka až po hlavu rodiny. Po každé přeměně jste navíc odměněni jedním extra spinem. V posledním levelu už jsou všechny symboly středních výher přeměněny v růžového slona až do konce bonusu.

V prvním díle oblíbené pecky padaly skvělé výhry za padesátikorunové vklady. Michal vyhrál za tuhle sázku 78 tisíc korun a hráč Jakub se mohl radovat z téměř 63 tisíc. Pokud se vám bude stejně dařit i v pokračovaní, je zaděláno na parádní výhry!

Obrázek - Vylepšené bonusovky
Pan Zelený: „První díl týhle hry jsem si hodně oblíbil, takže jsem byl hodně zvědavej na dvojku. Thunderkick nezklamal, systém přeměny symbolů v bonusu mě fakt baví.“ Pan Červený: „Když chci hrát za nižší vklad, často volím hry od Thunderkicku. Pink Elephants 2 jsou super v tom, že i s malou sázkou můžu vyhrát pořádnej balík!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle