Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 12. 2023 Výherci

Martin si z automatu vydobyl 2527násobek sázky

Hrací automaty od zahraničního výrobce NetEnt mají velkou výhodu v tom, že z nich občas padne pěkně vysoký násobek sázky. Těmto 4 výhercům se opravdu poštěstilo a jejich výherní automaty doporučujeme i vám.

Zahrát si tyto herní automaty můžete nejdřív v demu zdarma, kde vás to nic nebude stát. Nejlepší automaty od NetEntu za peníze jsou definitivně výherní online automaty Fruit Shop a Dazzle me.  

Teď už k samotným výhrám. Kdo trefil ten nejvyšší násobek?
Hráč Martin si ve čtvrtek z chrámu hracího automatu Rise of Maya odnesl za dvacku famózní výhru za 50 555 Kč. Teď už se honem může balit na cestu do Jižní Ameriky! 

1427násobek sázky

Hráčka Dagmar v úterý z výherního automatu Vikings Video Slots vybojovala za 40 korun díky štítové obraně skvělou výhru za 57 104 Kč. Gratulujeme!

1390násobek sázky

Hráč Michal v pondělí sbíral shluky symbolů po okružní bonusové cestě v online automatu Reef Raider, kde za sázku 40 kaček z free spinů zdarma vymačkal úžasných 55 628 Kč. Jen tak dál!

1074násobek sázky

Hráčka Tereza v úterý soutěžila v tajných závodech na výherním automatu Drive, ve kterých to na válcích tak rozpálila, až za 75 korun vyhrála parádních 80 600 Kč. Blahopřejeme!

Mrkněte také na tohle