Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 1. 2021 Recenze

Rise of Maya: Odkryje mayský chrám své poklady?

Díky Sazka Hrám jste se už mohli podívat do těch nejvzdálenějších koutů světa: africká savana, čínská Velká zeď nebo oblíbený Egypt. V nové hře od NetEntu tentokrát zavítáte do jižní Ameriky, kde omrknete utajený chrám Mayské říše. Na co se v něm můžete těšit?

Vysoké výhry už v hlavní hře

Pět válců o 10 výherních liniích je zasazeno do předsálí chrámu, a kromě klasických karetních hodnot 10, J, Q, K, A na nich najdete obřadní masky různých zvířat. Ta nejcennější z masek, lebka jelena, vyplácí v plné linii 500násobek sázky. K výhrám samozřejmě dopomáhají symboly wild, které se mohou objevit v různých podobách. Klasický žolík zabírá jednu pozici, může se ale i roztáhnout na 2 pozice nebo zaplnit celý válec. U většiny automatů, které obsahují bonusovou hru, je potřeba chytit 3 scattery. V Rise of Maya vám ke free spinům dopomůže i wild. Zkrátka stačí, aby se kdekoliv objevily 3 symboly wild nebo scatter a bonus je váš.

Žhavé free spiny i bonus bet!

Za 3 až 5 scatterů/wildů získáte 10 až 20 free spinů. Otevře se vám tak brána do hlavní síně chrámu, kde se dějí velké věci. Válce, na kterých se při spuštění volných toček nacházely wildy nebo scattery, se rozžhaví a pokud na ně padne během bonusu žolík, tak se vždy roztáhne přes celý válec. V bonusovce lze vyhrát další extra spiny a rozžhavit tak i další válce. Nemusíte zoufat ani při nevýherní otočce. Funkce „nudge“ totiž může posunout náhodný počet válců tak, aby se vytvořila výherní kombinace.

Podobně jako třeba u Ozzyho je i na tomto automatu možnost takzvaného „bonus betu“. Tím se vaše sázka na otočku sice zdvojnásobí, získáte tak ale větší šanci na chycení bonusu. Vždy, když ve hře přijdou jen dva scattery/wildy, se spustí respin, při kterém se dotáčejí ostatní válce, na kterých může být kýžený třetí symbol.

Vklad na jedno otočení je v běžném režimu v rozmezí 2,50 – 500 Kč. Při aktivovaném bonus betu je to dvojnásobek. Z návštěvy indiánského chrámu si můžete odnést až půl milionu.
Obrázek - Žhavé free spiny i bonus bet!
Pan Zelený: „Wildy co se roztahují přes celý válec, a ještě mi můžou pomoct k free spinům? To je paráda! Chrámy se mají sice uctívat, ale tenhle se přímo nabízí k vyloupení.“ Pan Červený: „Největší potenciál vidím v bonusovce, takže neváhám a jedu za bonus bet. Miluju ten pocit, když se všechny válce rozžhaví!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle