Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 11. 2023 Recenze

Reef Rider: Objev poklady v hlubinách moře

Venku je stále chladněji a chladněji a tobě už se začíná stýskat po létu, koupačkách a bílých plážích? Máme pro tebe ideální tip, jak se alespoň na chvilku můžeš přenést zpět do tepla. Vydej se s naším krabím hrdinou pod hladinu a objevuj tajemství ukrytá na korálovém útesu ve výherním online automatu Reef Rider od výrobce NetEnt. Podaří se ti vylovit všechny poklady, které oceán nabízí?

Čím více symbolů, tím lépe

Netradiční hrací automat z dílny prověřeného dodavatele NetEnt ti kromě parádního vizuálního zpracování a působivého zvukového doprovodu nabídne 7 řádků a 7 válců. Výhry zde sbíráš za shluky minimálně 5 symbolů, ale pro výhru jich můžeš spojit až 49. Symboly z výherního shluku po připsání výhry zmizí a místo nich napadají směrem dolů nové symboly.

Na herní ploše se mohou objevit také symboly multiplikátorů, které se také započítávají do výherních shluků a výhru ti mohou zvýšit 2x, 3x, 5x nebo 50x. Výherní shluk symbolů se po připsání výhry promění ve veledůležitý wild symbol, ten kromě toho že nahrazuje jakýkoliv symbol, pokud tvoří výherní kombinaci, ale také tě v případě využití do dalšího shluku posune o jedno políčko na cestě, kterou náš krab musí urazit, aby dosáhl pokladu.

Dobrodružná cesta k pokladu

Jak už jsme zmiňovali, náš krabí hrdina musí urazit cestu k pokladu, která má 15 protáhlých políček, které lemují dokola herní pole. Aby dosáhl svého cíle, má po cestě na pomoc i nějakou tu speciální bonusovou funkci, která mu v cestě pomůže. 

Za 3 uražená políčka se spustí funkce Anchor Drop, která si zvolí náhodně 1 až 3 typy symbolů nízkých výher, které jsou z hracího pole odstraněny a místo nich napadají nové symboly.

Za 6 uražených polí se spustí funkce Random Wilds. Tato funkce ti do tvého herního pole náhodně umístí 4–8 wildů.

Na 9. políčku je poté funkce Mystery Chest, která ti na herním poli nahradí 2–16 symbolů nízkých a středních výher, které nahradí jedním shodným symbolem.

Na 12. políčku tě čeká funkce Cannon Blast, která z herního pole odstraní jeden náhodný symbol a také všechny symboly nízkých a středních výher ve stejném sloupci a stejném řádku.

No a pokud se ti podaří, spolu s naším krabím hrdinou, dorazit až do cíle, tak obdržíš minimálně 9 volných zatočení zdarma. V bonusové hře zdarma se rázem objeví 5 mystery symbolů, tvořících shluk, který ti vydrží až do konce free spinů zdarma.

Při každém dalším free spinu zdarma se mohou objevit náhodně další mystery symboly. A pokud vytvoří shluk s již utvořeným shlukem, stane se součástí tohoto shluku až do konce bonusové hry. Tady se big winy rozhodně nešetří. Udělej si z kraba kamaráda a odnes si epickou výhru!
Pan Zelený: „Mám velikou radost, když najdu hrací automat i s jinou herní mechanikou než s klasickými výherními liniemi. Tahle casino hra se NetEntu skutečně povedla. Výher je opravdu hodně a baví mě že si je můžu znásobit kromě bonusu i v základní hře.“ Pan Červený: „Už se těším až toho kraba proženu směrem k free spinům zdarma. Ale ať si mě nepřeje, jestli mi ty big winy nenapadají, tak ho uvařím a skončí hezky na talíři.“

Mrkněte také na tohle