Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 5. 2024 Jak hrát

Karetní hry online na Sazka Hrách

Věděli jste, že v online casinu Sazka Hry si můžete veškeré karetní hry zahrát zdarma? V tomto článku vám dáme tipy na ty nejlepší karetní hry, které najdete v našem kasinu.
Začněme s živými hrami, což znamená v překladu, že tyto karetní hry můžete hrát u virtuálního stolu zároveň s dalšími hráči. Ve společné hře se dají okoukat taktiky ostatních nebo si popovídat o hraní v chatu. 

Blackjack

Oblíbenou živou karetní hrou je online blackjack s klasickými žolíkovými kartami, kde se z karet snažíte, co nejvíce přiblížit součtu 21, ale zároveň 21 nepřekročit. Jako u většiny hazardních her i tato online hra je založena čistě na náhodě, ale s pomocí vhodných strategií se dá pravděpodobnost výhry alespoň trochu zvýšit. Další podobnou hrou jsou třeba žolíky.

Plátýnko (gotes)

Českou klasikou je karetní hra Plátýnko, která je výrobcem Tech4Bet upravená pro online hraní. Dříve se hrávala po hospodách a nyní ji lze hrát odkudkoli. Ve stručnosti sázíte na jednotlivé karty a pokud je dealer vytáhne vyhráváte násobek vaší sázky, podle toho v jakém pořadí byla karta vytažena z balíčku.

Královna karetních her

Klasické karetní hry online zdarma, které hrajete jako single player máme také v nabídce. Tyto karetní hry od dodavatele her Neogames mají i svůj bonus nebo další zajímavé funkce. Nejhranější karetní hrou je bezesporu Královna Diamantů se dvěma bonusovými hrami, ve které se hráčům daří trefovat přes 1000násobek jejich sázek. 

Princ a král karetní říše

Za vyzkoušení určitě stojí také karetní hra Srdový Princ s bonusem, který obsahuje 5 úrovní s láskyplnými lektvary a druhým bonusem ve formě starší arkádové hry. Poslední karetní hrou je Křížový Král, kde také otáčíte karty a v bonusu se tímto pousouváte k ještě vyšším výhrám. 

Zahrajte si karetní hry zdarma nebo za peníze a užijte si s námi spoustu zábavy.

Mrkněte také na tohle