Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 1. 5. 2020 Recenze

Srdcový princ: Královská rodina se dočkala potomka

Jen pár týdnů po přidání karetní hry Křížový král od Neogames se naši zákazníci mohou radovat z dalšího podobného titulu. Královskou rodinku, ve které je kromě krále ještě Královna diamantů, doplní i Srdcový princ. Tak která karetní pecka vás osloví nejvíce?

Princ může odkrýt až 300 tisíc.

Srdcový princ navazuje na podařený titul Královna diamantů, který máme v nabídce od prvního dne Sazka Her. Výšku sázky můžete ovlivnit před každým spinem tím, že si zvolíte počet karet, které chcete otočit a vklad na jednu kartu. Minimálně se otáčí 6 karet s vkladem 15 haléřů na jednu a nejvíce 18 se sázkou deseti korun. Vklad se tak pohybuje od 0,9 do 180 korun. Nejvyšší možnou výhrou je 300 tisíc korun.

Během otáčení karet čekáte na srdcové “J“. To jako jediné totiž přináší výhry, které odpovídají částce pod kartou. Pokud se objeví více princů, částky se sečtou. Kromě toho ale na vás čekají ještě dvě parádní bonusovky.

Dvě bonusová kola

První nese název Věže pokladů a získáte ji za symbol malého ovladače od konzole. Princ totiž stejně jako ostatní děti miluje videohry a celá bonusovka se nese ve stylu arkádové hry. Má 4 úrovně a vždy se v ní objeví 4 věže. Na každé z nich je uvedená karetní barva a finanční odměna. Sbíráním jednotlivých karet pod věžemi se označí část věže se shodnou barvou. Ve chvíli, kdy odkryjete jednu celou věž, získáte částku, která je na vrchu. Pokud je na stříšce věže truhlice, pokračujete do další úrovně. Pokud na ní čeká drak, bonusovka končí.

Druhou extra hrou je Ukradený poklad. Do ní se dostanete za 3 odkryté karty bonus v jednom spinu. Má pět různých úrovní. V každé z nich postupně vybíráte z kamenných desek, které skrývají lektvar, jed a život. Za lektvar získáte částku, kterou ukrývá, za 3 jedy bonusovka končí a za 3 životy se dostanete do dalšího levelu.

Obrázek - Dvě bonusová kola
Pan Zelený: „Karetní hry od Neogames jsou super. Jsem rád, že na Sazka Hrách máme už třetí díl z královský řady." Pan Červený: „Adrenalin při bonusovkách, kde klikám a odkrývám odměny, je nepopsatelný. A Princ ukrývá takový bonusy hned dva!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle