Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 4. 2020 Recenze

Křížový král: Královská rodina se rozrůstá!

Sazka Hry se pyšní hned několika tituly, které v Česku nikdo jiný nenabízí. Výrobce Neogames naši hráči znají především díky populární karetní hře Královna diamantů, která se dočkala pokračování s názvem Křížový král.

Zvolte si počet karet, na které vsadíte

Křížový král je karetní hra s velmi podobnou mechanikou, jako má Královna diamantů. Před každým spinem si můžete vybrat, kolik karet si necháte vyložit a jaká bude sázka na jednotlivou kartu. Minimální cena karty je 0,15 Kč a nejméně lze vybrat šest karet. Nejnižší sázka na otočku je tak 0,9 Kč. Nejvíce lze vsadit na jednu kartu 10 korun a maximální možný počet karet je 18. V tomto případě je tak sázka až 180 korun a maximální možná výhra je rovných 300 tisíc.

Po podané sázce se všechny karty začnou otáčet. Pokud se vám objeví karta krále, získáváte částku, kterou má pod sebou. V jedné otočce můžete mít těchto králů hned několik. Nejzajímavější výhry ale přináší dvě bonusové hry.

Dvě "Pick and Win" bonusovky

Ta první se jmenuje Clubhouse Bonus a dostanete se do ní za 4 klíče, které se objevují na kartě s hodnotou eso. Tahle bonusovka má 4 úrovně vždy podle jedné barvy karet a vaším úkolem je si v každé úrovni vybrat čtyři karty. Každá odkrytá karta vám přináší finanční odměnu a pokud se dokážete dostat přes finanční limit úrovně, dostanete se do další, kde na vás opět čekají 4 karty. Bonus končí ve chvíli, kdy po odkrytí 4 karet nedosáhnete na limit úrovně nebo když naopak dojdete na samotný konec bonusu.

Druhou bonusovou hrou je Dessert Deluxe. Tu spouští karta s nápisem bonus a je to klasická pick and win hra. Před mlsným králem se objeví 20 talířků s různými dezerty. Vy si je vybíráte a postupně sbíráte výhry. Můžete ale objevit fialovou vlaječku, která zvýší multiplikátor výhry o 1. Hra trvá tak dlouho, než nenarazíte na dezert, který ukrývá nápis připsat.

Obrázek - Dvě "Pick and Win" bonusovky
Pan Zelený: „Karetní hra Královna diamantů je skvělá a jsem moc rád, že se dočkala Krále! Bonusovky, ve kterých si vybírám políčka, jsou nejnapínavější ze všech." Pan Červený: „Karty studiu Neogames fakt jdou. No zajímalo by mě, jestli se dočkáme teď třeba i královskýho potomka😎." 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle