Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Online los Super Zlatá rybka si mladá žena setřela z dlouhé chvíle. A trefila rovnou 4 miliony

I když online losy začala stírat teprve před pád měsíci, může se pochlubit fantastickou výhrou 4 000 000 Kč, kterou použije do termínovaných vkladů.
Online los Super Zlatá rybka si mladá žena setřela z dlouhé chvíle. A trefila rovnou 4 miliony
Zlatá rybka plní už odnepaměti tři přání. Ta od Sazky přináší nová auta, krásné dovolené a také finanční výhry. Online los Super Zlatá rybka splnil naší výherkyni sen stát se loterní milionářkou, když jí nadělil rovnou hlavní výhru ve výši 4 milionů. A to přitom stačilo jen pár kliknutí na mobilu.
 
Sympatická žena se nám svěřila, že online losy nestírá až tak dlouho dlouho. „Myslím, že ten první online los jsem si setřela zhruba před rokem, když jsem si stáhla aplikaci Sazky a dokončila registraci,” vzpomíná.
Oblíbené online losy? Rentiér i Zlatá rybka
 
A jaké losy a loterie má nejradši? „Sem tam si koupím tiket Eurojackpotu a klasikou mezi losy je Rentiér, možnost vyhrát krásnou rentu na pět let je opravdu lákavá. Mojí srdcovou záležitostí je ale Zlatá rybka,” řekla výherkyně.
 
Den, kdy vyhrála miliony, přitom nijak nevybočoval. Večer zrovna odpočívala doma na pohovce, dívala se na televizi, a protože ji program moc nebavil, vzala do ruky telefon a setřela si své oblíbené online losy.
 
Nejlépe investovaná stokoruna života
 
V tu chvíli jí oči padly na Super Zlatou rybku za 100 Kč, kterou se rozhodla setřít. A dobře udělala. Už za chvíli bylo jasné, že se právě stala majitelkou částky 4 000 000 Kč.
 
„Byl to úplně první los, který jsem si ten den setřela. Poté, co se na displeji objevilo, že jsem vyhrála částku s tolika nulami, nechtěla jsem tomu vůbec uvěřit a myslela si, že se mi to jen zdá,” smála se výherkyně.
 
Štědrá finanční rezerva
 
Když po chvíli skutečnost, že je z ní loterní milionářka, rozdýchala, šla se svěřit svým rodičům. A společně udělali jedno skvělé rozhodnutí - peníze uloží na termínované vklady a díky Sazce budou mít do této turbulentní doby pořádný polštář.
 
Usměvavá výherkyně prozradila, že si online losy ráda opět setře i v budoucnu. „Stírat online je opravdu pohodlné a teď už navíc vím, že se tak dá vyhrát pěkná suma. Moje Super Zlatá rybka je víc než dobrý důkaz,” dodala na závěr.
 
Hlavní výhra pochází z již ukončené emise online losů Super Zlatá rybka. Výhry nad 1 milion korun podléhají zdanění ve výši 15 %, výherkyně tak získala 3 400 000 Kč. 
 
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Auto za 700 000 Kč, dovolená za 200 000 Kč a finanční výhra 4 000 000 Kč

Hlavní výhry na online losu Super Zlatá rybka

Online losy Super Zlatá rybka

Kompletní nabídka
online losů